0

شرکت های وان پلاس و اوپو با هم ادغام می شوند

ادغام وان پلاس و اوپو

مدیر عامل وان پلاس، پیت لاو به طور رسمی اعلام کرد که برند OnePlus و برند گوشی Oppo با هم ادغام می‌شوند. با توجه به مشارکت عمیق وان پلاس و اوپو، این دو برند تولیدکننده گوشی‌های هوشمند، قصد دارند تا تیم‌ها و منابع خود را به اشتراک بگذارند؛ همان‌طور که در گذشته نیز، همکاری نزدیکی با یکدیگر داشتند. با این وجود، وان پلاس قادر خواهد بود که “به طور مستقل نیز کار کند.”

شایعاتی قبلا در مورد ادغام برند وان پلاس و اوپو  مطرح شده بود که زیاد در موردش اطلاعاتی به بیرون درز نکرده بود و در هاله ای از ابهام بود، اکنون نیز با این خبر که مدیرعامل وان پلاس مطرح کرده است بیشتر ابهام آمیز شده است زیرا هیچ یک از این دو برند اطلاعات زیادی در مورد سطح همکاری خود نداده‌اند و نمی‌دانیم که چه فعالیتی با هم خواهند داشت. گزارش‌ها حاکی از آن است که  شرکت وان پلاس برای کارکنان خود یادداشت‌های داده است که دارایی برخی اطلاعات شگفت انگیز می‌باشد.

یادداشت توضیحات شرکت وان پلاس

در ابتدای یادداشت دستور العمل‌های در مورد نحوه پاسخگویی کارکنان به هرگونه سوالات مربوط به سیستم عامل  Oxygen OS و Color OS را پاسخ ندهید. فقط از پاسخ زیر استفاده کنید – ” ما در حال حاضر هیچ بروزرسانی در مورد سیستم عامل‌ها نداریم. لطفا با کانال های رسمی ما همراه باشید.”

حداقل این خبر که  شاید تغییراتی در سیستم عامل Oxygen OS  اتفاقی بیافتد باعث نگرانی کاربران این گوشی شده است ولی بجز خط اول که به صورت خیلی شک برانگیزی اعلام کرده است اما در بقیه محتوا بارها و بارها اعلام کرده است که هیچ چیز تغییر عمدی نمی‌کند و همه چیز عالی خواهد شد، این خبرخوبی برای طرفداران OnePlus خواهد بود.

بروزرسانی اپل برای آیفون و آیپدهای قدیمی
>

تنها گذشت زمان نشان خواهد داد که نتیجه واقعی این ادغام برای مصرف‌کنندگان چگونه خواهد بود، نظرتون در مورد ادغام دو برند ادغام وان پلاس و اوپو  گوشی ما با در میان بگذارید. آخرین اخبار فناوری را با جی تیک نیوز دنبال کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *