0

بازی‎های ایکس باکس در Android TV در تاریخ ۹ مرداد معرفی شد.

 بازی‎های ایکس باکس

بازی‎های مجازی همیشه مورد توجه بوده است. بازی‎های ایکس باکس در Android TV در تاریخ ۹ مرداد معرفی شد. از این رو اخبار آن در صفحه گجت‎ها منتشر گردید. فیل اسپنسر، مدیر کمپانی ایکس باکس، در سخنرانی خود به دوست داران ایکس باکس این مژده را داد که کسانی که کنسول ایکس باکس ندارند؛ در سال ۲۰۲۱ به تجربه جدیدی درتلوزیون های هوشمند با  بازی‎های ایکس باکس خواهند رسید.

شواهد متعدد این ایده را پشتیبانی می کند که به زودی قادر خواهید بود؛ بازی های Xbox را در Android TV  پخش و بازی کنید. بازی‎های ایکس باکس، همیشه طرفداران خاص خود را داشتند؛که از این خبر بسیار خوشحال خواهند شد.

از آنجا که Android TV فقط اندروید است ، تصور اینکه سرویس بازی ابری مایکروسافت در آنجا وجود داشته باشد؛ شاید اول برای شما باورپذیر نباشد. این دسترسی برای بازی های

با توجه به اخبارهای موجود در رابطه با بازی‎های ایکس باکس منتشر شده‏اند؛ طی روزها و نهایتا چندماه آینده این دسترسی برای کاربران انجام خواهد شد.

اگر می خواهید بازی‎های ایکس باکس  را در تلفن یا رایانه لوحی Android خود داشته باشید. به فروشگاه Google Play بروید. در آنجا برنامه رسمی Xbox Game Pass را پیدا کنید و آن را برای گوشی خود راه اندازی نمایید.

با توجه به اینکه تلوزیون‏های بر پایه سیستم عامل Android TV  فقط Android است ، عجیب بنظرمی‎رسد؛  که نمی توانید نسخه ای از برنامه را که بهینه شده برای تلوزیون‎های هوشمند اندروید پیدا کنید.

بازی‎های ایکس باکس

بازی‎های ایکس باکس و دسترسی به آن

پروژه  xCloud بازی‎های ایکس باکس  به‌نظر بسیار زودتر از آن زمانی که انتظارش را داریم به واقعیت خواهد رسید. این‌ها مواردی هستند که رئیس تیم ایکس باکس، آقای فیل اسپنسر به آن‏ها اشاره کرده‏اند. حالت بتای سیستم استریم ایکس باکس، اولین بار در نوامبر سال ۲۰۱۹ به مرحله اجرایی رسید، ولی بازیکنان از هدف اصلی مایکروسافت اطلاعات درستی نداشتند.

ربات هوشمند تسلا رونمایی شد
>

محصول نهایی مایکروسافت که سپتامبر سال میلادی جاری یعنی درحدود دو ماه پیش از حالت بتا درآمده است، تحت نام Xbox Game Pas  Ultimate  در دسترس و اختیار عموم قرار دارد. این سرویس به کاربران اجازه اجرای بازی‎های ایکس باکس برروی گوشی‌های اندروید را می دهد.

و برخی از بازی‌ها از قابلیت کنترل لمسی برروی صفحه گوشی همراه نیز پشتیبانی می‌کنند و برخی دیگر از بازی‌ها فقط بااستفاده از دسته متصل شده به گوشی قابل اجرا هستند.

البته هنوز اطلاعات کاملی در رابطه با بازی‏های ایکس باکس و اجرای آن در تلوزیون‎های هوشمند وجود ندارد. این برنامه هنوز در نسخه تلویزیونی Play Store وجود ندارد و عملکرد آن هنوز هم همه جوره ضعیف است ، اما می توان مطمئن بود که مایکروسافت در حال آماده سازی مقدمات مناسب برای دسترسی این برنامه برای تلوزیون‎ها خواهد بود.

با توجه به این اطلاعات ، ما حدس می زنیم که Xbox Game Pass را در Android TV ظرف چند ماه یا حتی زودتر مشاهده خواهد شد.

بازی‎های ایکس باکس

این حرکت درست‌ترین و بهترین حرکت ممکن برای ادامه راه ایکس باکس و بازی‎های ایکس باکس است و اسپنسر برای روشن‌تر کردن این مسیر از انتقال بازی‌ها، فایل‌های ذخیره شده و پروفایل بازیکنان به این سیستم خبر داد. از این سیستم انتظار قبضه کردن دنیای بازی‌های رایانه‌ای را نداریم، ولی بدون شک مسیری به‌ شدت زیبا برای گسترش اکوسیستم ایکس باکس ورای دنیای سنتی کنسول‌هاست.

البته شاید برای شما نیز شاید جای سوال باشد که با این موضوع فروش فیزیکی کنسول،‏ بازی‏های ایکس باکس کاهش پیدا کند. این شرکت به سمت هیبرید کردن دنیای بازی‌های رایانه‌ای می‏روند.

دستگاهی جدید برای تجزیه‌وتحلیل مغز و افزایش تمرکز وارد بازار می‌شود
>

بدون شک تجربه بازی از روی سیستم‌های ابری، به پای تجربه بازی برروی کنسول فیزیکی نخواهد رسید. تجربه بازی‏های ایکس باکس، تفاوت‌های فراوانی دارند. به‌زودی بازیکنان می‌توانند بازی‌های مورد علاقه خود را برروی تلویزیون، کامپیوتر و گوشی‌های همراه تجربه و بازی کنند و تجربه جدیدی را داشته باشند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *