0

بازی Genshin Impact حساب های PSN و mi HoYo را بهم پیوند می دهد.

بازی Genshin Impact

بازی Genshin Impact (بازی گنشین ایمپکت) که این روزها سر و صدای بالایی کرده است. این بازی توانسته در مدت زمان کوتاهی به ۲۰ میلیون دانلود برای گوشی های موبایل برسد. در سایر پلتفرم‌ها نیز، نظر بازیکنان زیادی را مشتاق بازی کند. شاید نام آن برایتان ناآشنا بیاید اما این استقبال می‌تواند نوید بخش این باشد که شما با یک بازی موبایلی با کیفیت رو به روخواهید بود.

در بروزرسانی جدید این بازی cross-progress همراه با شهر جدید اینازوما و چندین شخصیت جدید با به روزرسانی ۲٫۰ به Genshin Impact در دسترس خواهد شد. در سیستم جدید ، قبل از اینکه مجبور باشید شخصیت های مختلف را در سیستم عامل های مختلف نگه دارید؛ اینار به راحتی در هر سیستم دیگری به راحتی بازی کنید.

توسعه دهندگان MiHoYo برای عملکرد پیچیده نسخه جدید اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد. دسترسی های جدید تا تاریخ ۲۱ ژانویه فعال نخواهد شد.

سیستم عامل های  “iOS / Android / PC” به عنوان “حساب MiHoYo” پشتیبانی می گردد.  این به این دلیل است که برای بازی در آن دستگاه ها باید حساب کاربری خود را ایجاد کنید. از طرف دیگر ، PlayStation  نیز هنگامی که Genshin را برای اولین بار بر روی آن باز می کنید؛   جدا از آن در دستگاه های ذکر شده حساب MiHoYo خود را ایجاد می کند. بنابراین برای تمایز ، ما از آن به عنوان “حساب PSN” اشاره می کنیم.

اگر تاکنون فقط Genshin را روی یک دستگاه خود دنبال کردید. یا از طریق تلفن ، رایانه و چه از طریق PlayStation  خبر خوبی  برای شما داریم.  اتصال این دو و فعال کردن قابلیت ذخیره سازی متقابل امکان پذیر می گردد. توجه داشته باشید که به محض پیوند دادن حساب ها ، نمی توانید پیوند آنها را لغو کنید. بنابراین اگر می خواهید زمان بازی خود را بین دو دستگاه جدا نگه دارید ، مراحل زیر را دنبال نکنید.

دیدار کریتوس با خدایان مصر باستان در کمیک خدای جنگ
>

اگر می خواهید از پیشرفت متقابل بهره مند شوید و می خواهید به عنوان شخصیت های خود در هرجایی بازی کنید ، در اینجا آنچه باید انجام دهید آورده شده است.

Genshin Impact

اتصال PSN به کاربران Android / iOS / PC

اگر تا این لحظه بازی Genshin را در PlayStation خود بازی کرده اید؛ هنوز مجبور به ورود به سیستم حساب کاربری در دستگاه دیگری نشده‌اید، خوش شانس هستید. دسترسی همسان ایجاد کنید. این فرایند نسبتاً ساده خواهد بود. بازی  Genshin Impact را روی PlayStation خود باز کنید ، سپس به تنظیمات ، سپس زیر منوی Account بروید.

در این مرحله، به دنبال User Center (مرکز کاربری) بگردید ، سپس گزینه Link Account (پیوند به حساب) را پیدا کنید. حساب خود را به آدرس ایمیلی که از قبل با حساب MiHoYo مرتبط نیست پیوند دهید و با حساب ایجاد شده در PlayStation شما مرتبط خواهد شد.

پس از ورود به این حساب مربوطه در تلفن Android خود، پیشرفت شما بین این دو مرتبط خواهد شد. حتی می توانید تروفی‌های PlayStation را که در تلفن شما بازی می کنند باز کنید.

روش اتصال Android / iOS / PC به کاربران PSN

کاربرانی که به دنبال انتقال حساب کاربری خود از حساب MiHoYo به PlayStation هستید؛ این امر نیاز به هوشیاری شما دارد. Genshin Impact را روی پلی استیشن خود نصب کنید و سپس بازی را برای اولین بار باز کنید.

درست وقتی بازی را باز می کنید بعد از اینکه با شرایط سرویس موافقت کردید، پنجره‌ای باز می‌شود و از شما خواسته می‌شود وارد حساب MiHoYo خود شوید. از کنار این پنجره کلیک نکنید. این تنها شانس شما برای ورود به حساب شما و پیوند دادن آن به PlayStation شما قبل از ایجاد حساب MiHoYo برای شما است.

بازی Tony Hawk Pro Skater در کنسول های نسل 9 و نینتندو سویچ منتشر می شود
>

پس از ورود به سیستم با آدرس ایمیل خود ، اکنون به حساب شما در PlayStation پیوند داده شده است.  پیشرفت شما در هر دو سیستم عامل به اشتراک گذاشته می شود (هنگامی که به روزرسانی فعال شود).

اگر من در هر دو سیستم جداگانه بازی کرده باشم چه می شود؟

خبرهای بدی برای کسانی که از قبل در PlayStation و دستگاه دیگری پیشرفت کرده اند وجود دارد. شما نمی توانید دو حساب فعال را به هم پیوند دهید. در واقع شما باید یکی از حساب های خود را انتخاب کنید یا ایده پیوند را به طور کامل کنار بگذارید. در اینجا توضیحات رسمی MiHoYo آمده است: “دلیل این امر این است که حساب شما برای PSN پس از ورود به  Genshin Impact به طور خودکار یک حساب miHoYo را ثبت می کند. بنابراین ، نمی توان آن را به یک آدرس ایمیل پیوند داد که قبلاً با یک حساب miHoYo متفاوت مرتبط شده باشد.”

اگر در هر دو حساب پیشرفت داشته باشید ، ساده ترین راه برای نگه داشتن هر دو و بازی حداقل یکی در دو دستگاه استفاده از ایمیل متفاوت یا جدید برای پیوند دادن به حساب PSN Genshin است. هنگامی که از طریق رایانه یا تلفن خود وارد این حساب می شوید ، می توانید در شخصیت ذخیره شده PS خود پیشرفت داشته باشید. شما نمی توانید با شخصیت دیگر خود در PlayStation  خود بازی کنید ، اما در چندین دستگاه حداقل یک شخصیت خواهید داشت.

 

برخی از هشدارها برای صرفه جویی متقابل وجود دارد. به عنوان مثال ، در سرورهای مختلف پشتیبانی انجام نمی شود.  فقط می توانید ذخیره متقابل را در یک سرور داشته باشید. همچنین برای سرورهای TW ، HK ، MO  پشتیبانی نمی شود.

بازی Horizon Zero Dawn برای PS5 و PS4 رایگان شد
>

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *