0

با اپلیکیشن سیگنال چت‌های خود را به گوشی جدید منتقل کنید

سیگنال

سیگنال قصد دارد یک برنامه‌ی جدید به نام سیگنال بتا ارائه دهد که به کاربران این اجازه را می‌دهد که با سیستم‌عامل اندروید و با استفاده از Wi-Fi Direct با اتصالی ایمن و خصوصی چت‌ها و گفت‌وگوهای خود را منتقل کنید. در این مقاله با جی تک نیوز همراه باشید.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از سیاست جدید واتس اپ (حفظ حریم خصوصی) راضی نیستید و به جای آن از اپلیکیشن سیگنال استفاده می‌کنید احتمالاً برای شما هم این سؤال پیش‌آمده است که آیا می‌توانید چت‌ها را از واتس اپ به‌صورت کامل امن به تلفن جدید خود منتقل کنید؟ خوشبختانه به نقل از TestingCatalog و XDA، ابن اپلیکیشن برنامه ای بتای ۵٫۵٫۰ خود را برای اندروید منتشر کرده است تا به شما در انتقال چت‌هایتان کمک کند.

سیگنال

ویژگی‌های نسخه‌ی جدید سیگنال

در اپلیکیشن بتا از یک ابزار جدید به نام وای فای دایرکت استفاده شده که به شما کمک می‌کند تا اطلاعات چت‌های خود را از گوشی قدیمی به جدید منتقل کنید. البته باید توجه داشت که برای این کار باید هر دو تلفن را در اختیار داشته باشید.مشخص نیست که سیگنال چه زمانی این نسخه بتا را در دسترس قرار می‌دهد.

این برنامه اطمینان حاصل می‌کند که پیام‌های شما رمزگذاری شده تا از دسترس جاسوسان دور بماند. برای شروع این کار به بخش گپ‌ها در تنظیمات برنامه در تلفن قدیمی‌تر رفته و روی گزینه‌ی انتقال حساب کلیک کنید.

به علت سیاست‌های جدید واتس اپ کاربران این اپلیکیشن به سمت سیگنال هجوم برده‌اند حال سیگنال باید برای راضی نگه‌داشتن این کاربران ویژگی‌های جدیدی را به اپ خود اضافه می‌کند در غیر این صورت ممکن است که کاربران به سمت اپلیکیشن تلگرام (که قبلاً ویژگی سابقه‌ی چت را داشته) بروند یا از اپ های دیگری استفاده کنند.

بروزرسانی جدید واتساپ2021
>

حال اگر قصد دارید که گوشی جدیدی تهیه کنید و درعین‌حال چت‌های خود را از دست ندهید  این اپلیکیشن خیال شما را راحت می‌کند.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *