0

بروزرسانی نرم افراز تردمیل peloton و حواشی مرگ یک کودک

تردمیل peloton

پس از انتشار اخبار مبنی بر اینکه تردمیلpeloton قصد دارد نرم افزار سیستم تردمیل خود را به‌روزرسانی کند و بعد از این به‌روزرسانی باید کاربران این تردمیل هر ماه حق عضویت ۴۰ دلاری پرداخت بکنند، تا بتوانند از دستگاه استفاده کنند. به همین دلیل مشتریان این برند را خشمگین کرده است. به تازگی این شرکت از مواضع خود کوتاه آمده است و اعلام کرد که در به‌روزرسانی جدید خود کاربران می‌توانند بدون اشتراک از Tread plus استفاده کنند.

سیستم نرم افزاری قبلی این تردمیل مشکلات زیادی داشت و باعث مرگ یک کودک شیش ساله و چندین نفر نیز بعد از استفاده از این تردمیل جراحاتی برداشته‌اند

 این شرکت در ادامه صحبت‌های خود اعلام کرده است که ویژگی “Just Run” که قبلاً برای کاربران بدون حق عضویت در دسترس بوده است، از این به بعد برای کاربرانی که حق عضویت ندارند غیر فعال می‌باشد.

تردمیل peloton هوشمند 

ویژگی Just Run: اکنون بخشی جدیدی به آن اضافه شده است به نام Tread Lock زمانی که فردی می‌خواهد از این قابلیت Just Ran استفاده بکند باید رمز چهار رقمی را بزند تا دسترسی به این قابلیت برای فعال بشود این کار جهت امنیت اشتراک‌های خریداری شده توسط کاربران استفاده کرده است.

 خبرها حاکی از آن است که به احتمال زیاد در آینده کاربران بدون خرید اشتراک بتوانند به امکانات “Just Ran” و “Tread Lock” نیز استفاده نمایند. قیمت تردمیل peloton در بازار جهانی ۴۵۰۰ دلار می‌باشد.

اخبار فناوری روز دنیا رو با جی تیک نیوز دنبال کنید.

62 درصد رشد فروش کروم بوک‌ها در بازار جهانی
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *