0

خودرو جدید تویوتا Woven Capital

خودرو جدید تویوتا Woven Capital

ما دراین مقاله قصد داریم تا شما را با خودرو جدید تویوتا Woven Capital آشنا کنیم. با جی تک نیوز همراه باشید.

کل سرمایه بازرگانی شرکت تابعه Woven Planet متمرکز بر نوآوری، از سرمایه‌گذاری در شرکت خودروسازی از تحویل  Nuro مستقر در سیلیکون خبر داد. به گفته جورج کلرمن، رئیس سرمایه‌گذاری Woven Capital ، این وسیلهٔ استراتژیک جدید ۸۰۰ میلیون دلاری آغاز خواهد شد که در شرکت­های فن آوری در مرحله رشد سرمایه‌گذاری خواهد کرد که می‌توانند روزی به شرکا یا خریدار تبدیل شوند تا مأموریت خود را برای ایجاد آینده‌ای که از موقعیت امن خود ادامه دهند.

با مشارکت در یک سرمایه‌گذاری بزرگ، بخشی از بودجه ۵۰۰ میلیون دلاری نورو سری C بود که در نوامبر گذشته  Chipotle  اعلام شد. همچنین در این دوره سرمایه‌گذاری کرد که شامل وجوه تحت مدیریت T. Rowe Price Associates ، Inc ، با مشارکت سرمایه‌گذاران جدید شرکت Fidelity Management & Research Company ،  LLC و  Baillie Gifford  نیز هست. مبالغ مشخص سرمایه‌گذاری شده توسط هر یک از سهام‌داران اعلام نشده است.

تویوتا با سرمایه‌گذاری بزرگ ۸۰۰ میلیون دلاری را در سپتامبر ۲۰۲۰ خودرو جدید تویوتا Woven Capital را رسماً اعلام کرد و در ژانویه ۲۰۲۱ با هدف سرمایه‌گذاری در فناوری‌هایی از جمله حرکت مستقل­، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی، اتوماسیون، اتصال و داده‌ها و تجزیه‌وتحلیل به طور رسمی تشکیل شد.

“نورو یک جهش خوب بود، زیرا بسیاری از کارهایی که ما انجام می‌دهیم واقعاً متمرکز بر توسعه وسایل نقلیه مسافربری مستقل است، بنابراین این راهی است که ما می‌توانیم از طریق یک شریک که به‌صورت متمرکز بر توسعه محلی است، یاد بگیریم و پیشرفت کنیم. “کلرمن به TechCrunch گفت. “فرصت زیادی برای یادگیری از آنها وجود دارد و به طور بالقوه با گذشت زمان، همکاری می‌کنیم و به آنها کمک می‌کنیم تا در سطح جهانی گسترش پیدا کنند.”

رونمایی از هدفون OnePlus به نام Pro-level
>

ناوگان اتومبیل‌های خودران فقط با بار، قبلاً توسط وزارت وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا برای آزمایش در جاده‌های عمومی، تحویل کالا از شرکایی مانند Krogers ، Domino’s ، Walmart و CVS تأیید شده است. شیوع ویروس کرونا، نیاز به تحویل کالا را تسریع کرد و به Nuro فرصتی برای رهبر شدن در این فضا داد. Woven            Capital    فرصتی را برای کمک به تسریع و تقویت آن موقعیت رهبری و درعین‌حال ایجاد یک توافق‌نامه استراتژیک تقسیم دانش بین این دو شرکت، ایجاد کرد.

دیو فرگوسن، بنیان‌گذار و رئیس نورو، در بیانیه‌ای گفت: ” [سرمایه‌گذاری] تیم بزرگی را با اهداف بلندپروازانه برای آینده جمع کرده است و یک هدف مشترک را دنبال می‌کنیم که نحوه زندگی و حرکت مردم را برای بهتر کردن زندگی تغییر می‌دهد.” “ما از این سرمایه جدید و پشتیبانی یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خودروسازی در جهان برای ادامه رشد تیم خود و ساخت یک محصول تحویل مستقل عالی، استفاده خواهیم کرد.”

خودرو جدید تویوتا Woven Capital

رندر مفهومی تویوتا Woven Capital

اتوماسیون بخش بزرگی از نمونه کارهای تویوتا Woven Capital خواهد بود که برای پشتیبانی از تمام فعالیت‌های والدش Woven Planet وجود دارد، از جمله Woven City ، زمینه آزمایش فناوری‌های جدیدی که در نمونه اولیه شهر هوشمند به‌هم‌پیوسته قرار دارد. در ماه فوریه در سایت هیگاشی – فوجی در شهر سوسونو ژاپن و در پایه کوه فوجی یک تغییر اساسی ایجاد کرد.

کلرمن گفت: “وقتی ما به شهرهای بزرگ فکر می‌کنیم، به طور گسترده‌تری به تحرک و اتوماسیون خودمختار فکر می‌کنیم.” “برای تسهیل این امر، شما به هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، تجزیه‌وتحلیل داده و اتصال نیاز خواهید داشت؛ بنابراین ما در حال ساخت نمونه کارهایی هستیم که در همه زمینه‌ها موقعیت سرمایه‌گذاری داشته باشد. ”

چگونه کانال یوتیوب بسازیم؟(راهنمای قدم به قدم)
>

Nuro  اکنون می‌تواند روی خدمات تحویل مستقل در کالیفرنیا کارکرده و هزینه آن را بپردازد.

روند روبه‌رشد در صنعت اتومبیل این است که اتومبیل را نه‌تنها به‌عنوان وسیله‌ای برای جابه‌جایی مردم و کالاها بلکه به‌عنوان جابه‌جایی اطلاعات و داده‌ها در نظر بگیریم. Woven Planet  این مسئله را تشخیص داده و رویکرد اولین نرم‌افزار خود را در پیش گرفته است­، مخصوصاً در مورد اتومبیل. این بدان معناست که شما به‌جای رویکرد تاریخی صنعت اتومبیل‌سازی ابتدا برای طراحی سخت‌افزار و سپس قراردادن نرم‌افزار برای کار با آن وسیله نقلیه، با نرم‌افزار شروع کرده و سپس سخت‌افزارهای اطراف آن را می‌سازید.

ایجاد یک معماری برای اولین نرم‌افزار، انعطاف‌پذیری زیادی برای نوآوری در آینده را فراهم می‌کند. اگر سخت‌افزار تغییر کند، نیازی به بازنویسی کد نیست، فقط می‌توانید برنامه دیگری به آن را اضافه کنید. کلرمن گفت: تمام نرم‌افزارهایی که Woven  Planet  درحال‌توسعه آن است به‌عنوان یک شرکت باید در بیشترین تعداد برنامه‌های کاربردی قابل‌استفاده باشند.

داشتن یک نرم‌افزار کاملاً قدرتمند و یکپارچه نیز گام منطقی بعدی برای اتومبیل‌هاست و دریچه‌هایی را برای بازاندیشی در مورد پتانسیل حمل‌ونقل وسیله نقلیه باز می‌کند. یک وسیله نقلیه Nuro فقط یک وسیله نقلیه برای حمل مواد غذایی نیست که ارائه می‌شود، بلکه وسیله‌ای برای تمام اطلاعاتی است که در طول مسیر جمع می‌کند و به حافظه آن منتقل می‌شود، مانند جریان‌های ترافیکی و الگوهای آب‌وهوایی.

برخی از اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط Nuro که می‌تواند بلافاصله برای شهر موردنظر مفید باشد، مربوط به ایمنی خیابان است. وسایل نقلیه Nuro مسافر حمل نمی‌کنند، بنابراین ویژگی‌های طراحی بیشتر بر روی ایمنی افراد خارج از وسیله نقلیه متمرکز است، کل داده‌های آن می‌تواند در برنامه‌ریزی شهری با محوریت انسان مفید باشد.

 Samsung Galaxy Watch 4 با دسترسی Google Maps, Play Store عرضه می شود.
>

کلرمن می‌گوید: “در پایان، دیدگاه بلندمدت Woven Capital همیشه یک کانال بالقوه برای ادغام‌های آینده است”.

کلرمن می‌گوید: “تویوتا از نظر تاریخی یک شرکت کاملاً چیره (در دست دارندهٔ بازار) نیست، اما در Woven  Planet   ما در حال ساخت یک تیم توسعه شرکت هستیم که می‌خواهد از طریق فروش‌های استراتژیک چشم‌انداز و مأموریتWoven Planet را تسریع کند.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *