0

رونمایی از سری گوشی Huawei Mate 50

Huawei Mate

دولت ایالات متحده با اعمال ممنوعیت‎هایی در قبال شرکت هوآوی، علاوه بر ایجاد مشکلات و ضررهای بسیار برای این کمپانی، مانع معرفی خانوادة پرچم‌داران هوآوی P50 در این برهه از سال شد. با اخبار موبایل جی تیک نیوز همراه باشید.

Huawei Mate 50

Huawei Mate

کمپانی هوآوی طبق معمول در نیمة دوم سال میلادی از پرچم‌داران جدید Mate رونمایی کرده و با ارائه سری P، لیست محصولات خود را تکمیل می‌کرد؛ اما گزارشات خارجه چین حاکی از آن است که این روال در سال ۲۰۲۱ به هم خورده و گویا خبری از رونمایی سری جدید نخواهد بود.
شرکت هوآوی نیز به‌اجبار با این مشکلات کنار آمده و ضررهای ناشی از ممنوعیت این دولت را به جان خریده است. گفتنی است ممنوعیت رونمایی از سری هوآوی ۵۰ Mate ، سایر محصولات این کمپانی را نیز دچار آسیب خواهد کرد؛ بنابراین هوآوی چاره‌ای جز چشم‌پوشی‌کردن از سری ۵۰ Mate نداشته و مجبور است روی خانواده P50 متمرکز شود.
از سال ۲۰۱۳ که اولین سری Mate معرفی شد تاکنون، چنین ممنوعیت و محدودیتی سابقه نداشته است اما باتوجه‌به کمبود به وجود آمده در قسمت زنجیرة تأمین هوآوی، این مشکل را می‌توان درک کرد. بااین‌حال این موضوع بسیار ناراحت‌کننده است چراکه در چند سال اخیر، پرچم‌داران Mate دستگاه‌های برجسته و پرطرف‌داری بوده‌اند. بدیهی است که نه‌تنها هوآوی زیر بار این ممنوعیت و تحریم‎ها کمر خم می‏کند بلکه دنیای موبایل و در نهایت مصرف‌کنندگان نیز تحت تأثیر این اتفاق قرار خواهند گرفت به این دلیل که یک گزینه ارزشمند از لیست انتخابی‎شان ‎کم خواهد شد.

مشخصات گوشی گلکسی S21 FE
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *