0

رونمایی گوشی جدید گوگل به نام پیکسل a5

پیکسل a5

گوشی پیکسل a5 گوگل توانست تمام مراحل پیشرفت و ساخت را طی کند و گواهی تاییده FCC را دریافت کند و احیاناً زمانی‌که در مرحله ساخت قرار بگیرد وارد بازار آمریکا خواهد شد. با موبایل همراه ما باشید.

یکی از موضوعاتی که در مورد محصول جدید گوگل می‌توان نام برد گوشی پیکسل a5 می‌باشد در خبرهای قبل اعلام شد گوگل ساخت این گوشی را کنار گذاشته و می‌خواهد روی محصول جدید خود کار کند پس از انتشار این خبر مدیران شرکت گوگل اعلام کردم که گوگل ساخت گوشی پیکسل ۵a را متوقف نکرده و گفته‌اند که این گوشی هوشمند در مراحل پایانی طراحی و توسعه می‌باشد و به‌زودی‌زود وارد بازار می‌شود.

می‌توان گفت که گوشی پیکسل a5  مثل سری قبلی خود یعنی پیکسل a4  در ماه آگوست وارد بازار می‌شود اگر چنین خبری درست باشد باید تا چند هفته آینده منتظر رونمایی این گوشی هوشمند از سمت گوگل باشیم، همچنین سایت GSMArena  به این موضوع هم اشاره کرده و گفته گوشی جدید گوگل در ماه آگوست معرفی شده و وارد بازار می‌شود

شرکت‌های مثل FCC گوشی تنها بررسی نمی‌کنند گوشی را از قبل که وارد بازار شود و به دست مشتریان برسد را بررسی می‌کند و باید مرحله طراحی را طی کرده باشد.

پیکسل a5

در مدارکی که FCC ارائه داده است گوشی پیکسل a5 دارایی دو نسخه می‌باشد که نسخه اول که وارد بازار امریکا می‌شود و نسخه دوم وارد بازار جهانی تفاوتی که این دو نسخه در این است که پهنایی باند یا CDMA می‌توان که دسترسی متعدد و مستقیم کد می‌توان نام برد روشی است که سرویس‌ دهنده‌های ایالات متحده مثل و رایزن از آن بهره می‌برد طبق این توضیحات نسخه‌ای که دارایی این خصوصیت باشد در بازار ایالات متحده آمریکا مورد استفاده عموم قرار خواهد گرفت.

اخراج دومین زن دانشمند توسط شرکت گوگل اتفاق افتاد
>

می‌توان گفت پیکسل a5 طبق گواهی که FCC منتشر کرده است این گوشی هوشمند در سه نسخه ارائه می‌شود که می‌توان G1F8F، GR0M2 ، G4S1M اشاره کرد اما این خبر هنوز صحت ندارد و  ویژگی‌های که در این مدل‌ها می‌توان دید اما باید صبر کرد و دید که این گوشی هوشمند گوگل در زمان افتتاح که اطلاعاتی در شبکه اجتماعی قرار خواهد گرفت.

طبق اطلاعاتی که از سخت‌افزار گوشی هوشمند پیکسل a5 می‌توان اشاره کرد تفاوت زیادی با نسخه قبلی خود ندارد پیکسل ۵a از تراشه اسنپ دراگون ۷۶۵G بهره می‌برد و دیگر از خبری از تجویز g4 دید نمی‌شود و محصول جدید گوگل با مجوز G5  وارد بازار می‌شود اگر در فکر گرفتن این گوشی هوشمند و مرقوم به‌صرفه هستید که نسل ۴ ارتباطی را دارا می‌باشد پیکسل ۵a مورد مناسبی برای شما نخواهد بود باید در جستجویی گوشی دیگری باشید

توقعی که می‌توان از پیکسل a5 با قیمت بیشتری از نسخه قبلی می‌باشد از ویژگی‌های که می‌توان برای گوشی نام برد در مقابل دوربین اصلی یک دوربین با لنز wide  تعبیه شده است

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *