0

تغییر نام سامسونگ گلکسی A22 به F22 در بازار هند

سامسونگ گلکسی A22

شرکت سامسونگ تغییر نام سامسونگ گلکسی A22 به F22 در بازار هند را انجام داد.

امیدوار هستیم که گلکسی F22 مانند A22 نسخه‌های ۴G و ۵G داشته باشد که این موضوع را شرکت کره‌ای هنوز تایید یا رد نکرده است.

سامسونگ چند وقت پیش خبر دو گوشی هوشمند گلکسی A22 نسخه ۴G و ۵G به بازار اورپا معرفی کرد. اما شرکت کره‌ای قصد دارد محصول خود را به F22 تغییر داده و بازارهای دیگری از جمله هند راهی کند.

در گزارش جدید Android Authority سازمان بلوتوث SIG دو تلفن هوشمند جدید سامسونگ را تایید کرده است که شماره یکی از این محصولات SM-E225F_DS است که به شماره مدل SM-A225 گلکسی A22 شباهت دارد.

مشخصات سامسونگ گلکسی A22

شایعاتی وجود دارد که گلکسی F22 مانند گلکسی A22 از نسخه‌های ۴G و ۵G برخوردار است اما هنوز مشخص نیست که این F22 برگرفته از کدتم نسخه گلکسی A22 خواهد بود.

اما در هردو با امکان شارژ ۱۵ وات و باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهز هست که باید امیدوار بود که در F22 هم مشخصات موردنظر وجود داشته باشد. در گلکسی A22 نرخ نوسازی ۹۰ هرتزی و از تراشته‌ای با مودم G4 برخوردار است که صفحه نمایشی با پنل OLED دارد.

سامسونگ گلکسی A22

در قسمت پشت گوشی ماژول چهارگانه دوربین قرار دارد که از دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی به همراه ۸ مگاپیکسلی و دو دوربین ۲ مگاپیکسلی با قابلیت ثبت تصاویر ماکرو و دوربین تشخیص عمق تشکیل شده است.

در قسمت جلوی گوشی A22 نسخه‌ی G4 دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی تعبیه شده است. در نسخه‌ی ۵G ماژول دوربین سه گانه در قسمت پشت گوشی با ترکیب دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و دو دوربین ۲ و ۵ مگاپیکسلی شامل می‌شود.

بازطراحی گوشی آیفون SE 2021 با دوربین جلوی حفره‌ای
>

یک حسگر دوربینی با رزولیشن ۸ مگاپیکسلی برای دوربین جلو به کار گرفته شده است.

نسخه ۵G گلسی A22 با صفحه نمایش LCD ، تراشه دایمنسیتی ۷۰۰ و با نرخ نوسازی ۹۰ هرتزی مجهز شده است. معمولا سامسونگ گلکسی F را برای بازارهای هند عرضه می‌کند؛ اما انتظار می‌رود که در کشورهای همسایه هند هم نیز عرضه شوند.

با این حال هنوز قیمت این گوشی مشخص نیست اما انتظار می‌رود که هم قیمت گوشی A22 باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *