0

شراکت Netflix و Sony با یک بازی جدید مشترک به بازار می آیند.  

شراکت Netflix و Sony

شراکت Netflix و Sony برای اجرای یک بازی مشترک خبر جدید دنیای فناوری است. همان طور که در جریان هستید؛ محتوای نت فلیکس از طریق دستگاه های متصل به اینترنت، از جمله تلویزیون‎های هوشمند، پخش کننده‎های بلوری، پخش کننده‎های رسانه، کنسول های بازی، تلفن‎های هوشمند و تبلت ها قابلیت اجرا را دارا خواهد بود.  البته Netflix رایگان نخواهد بود.

تمامی برنامه ‎های مدنظر از جمله برنامه‎های هوشمند، فیلم‎ها و بازی‏های آنلاین را از این طریق در دسترس دارید.

مدت هاست که می دانیم Netflix قصد دارد؛ نوعی سرویس بازی ویدیویی رابه بازار معرفی کند. همانطور که در جریان هستید؛ تسلط این شرکت بر سرگرمی بصری جریانی ، اساساً غیر قابل رد می‏باشد. این برند برای گسترش فعالیتهای خود قصد دارد برخی ظرفیت های جدیدی را در خود ایجاد کند. یکی از این موارد پای گذاشتن  به صنعت بازی خواهد بود.

البته این خبر زمانی جذاب‏تر خواهد شد که متوجه شدیم این برند در نظر دارد برای گسترش فعالیت‏های خود با شرکتی نام آشنا در مسیر بازی‎ها هم مسیر میگردد. همکاری نت فیلکس با برند PlayStation سونی بسیاری از کابران را خوشحال و البته متعجب کرده است.

بدیهیست که یافته شدن چنین اطلاعاتی ، به‌معنای مشارکت مستقیم سونی و نتفلیکس بر روی نوعی سرویس بازی نخواهد بود. با این حال، این واقعیت که سونی درحال‌حاضر رقیب درخوری برای سرویس‌های استریم بازی فعلی است؛ را نمی توان رد کرد.

شاید یکی از دلایل جلوگیری از انتشار نسخه جدید این شرکت، حال همکاری با نتفلیکس برای ارائه‌ی هرچه بهتر این سرویس باشد.

در رابطه با این موضوع حدس‌وگمان‌های فراوانی در بازار دیده و شنیده می‏شود. اما به‌هیچ وجه دور از ذهن نیست که بزرگترین پلتفرم پخش رسانه بتواند با یکی از بزرگترین نام‌ها در صنعت بازی مشارکت خود را شروع کند.

بیش از 50 درصد بازیکنان بازی گوست آو سوشیما را به انتها رسانده اند
>

شراکت Netflix و Sony در ساخت بازی

موزر چندین نمونه از شواهد مورد ادعای خود را در اپلیکیشن iOS نتفلیکس را منتشر کرده است. برای اینکه ادعا مشارکت بیشتر تقویت شود، اشاره به حرف معروف “N” مرتبط با Netflix در کنار کلمه “Game”  ادعا را بیشتر نمایان می کند. البته در طراحی خبر شما یک نماد بال کوسه نیز در سرویس جدید دیده می‏شود.

 

جالبتر از این ، او همچنین تصویری از دو کنترلر پلی استیشن DualSense به همراه جلد بازی برای بازی انحصاری پلی استیشن Ghost of Tsushima را نیز در بازار شایعات و اخبار مشاهده می‏کند.

بدیهی است که این واقعیت که موزر این اطلاعات را پیدا کرده است ، به معنای مستقیم همکاری سونی و نتفلیکس بر روی نوعی سرویس بازی نخواهد بود. با این حال ، این واقعیت که سونی رقیب مستقیمی برای سرویس های پخش بازی مانند Google Stadia و Xbox Cloud Gaming ندارد ، برای این برند نام آشنای قدیمی شاید کمی سخت باشد. آیا ممکن است سونی هنوز سرویس خود را راه اندازی نکرده باشد زیرا با Netflix در حال کار بر روی نوعی تلاش مشترک است؟

 

در اینجا حدس و گمان های زیادی وجود دارد ، اما به هیچ وجه دور از ذهن نیست که بزرگترین پلتفرم پخش رسانه بتواند با یکی از بزرگترین نامهای بازی همکاری داشته باشد.

 

نت فلیکس در ۵ سال گذشته به صورت روزانه و مستمر با سازندگان بازی‌های ویدیویی ارتباط خود را دارد. و برای این سری از شرکت‎ها محتوا تولید میکند. باید دید که آن‌ها چه رویکردی را در این زمینه پیش خواهند گرفت؟ هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با مشارکت این دو برند نداریم، اما احتمالاَبا نزدیک شدن به سال ۲۰۲۲، جزئیات بیشتری در دست خواهد بود.

بازی Horizon Zero Dawn برای PS5 و PS4 رایگان شد
>

 

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *