0

زمان فروش نسل بعدی پلی‌استیشن مدل VR کمپانی سونی

پلی‌استیشن مدل VR

برحسب گزارشات، کمپانی سونی قصد دارد هدست واقعیت مجازی خود، مدل PSVR 2 را برای کنسول خانگی دستگاه پلی‌استیشن مدل VR همزمان با تعطیلی‌های زمستانه سال ۲۰۲۲ میلادی به جهت معرفی روانه بازار، برای علاقه مندان حوزه Game و تکنولوژی کند. با اخبار تکنولوژی جی‌تبک نیوز همراه باشید.

احتمالا می توان بزرگ‌ترین مدل پنهان این واقعه را، مدل E3 2021 سونی بیان نمود. رأی کمپانی ژاپنی بر این است که در گذر هفته‌های آتی واقعه‌ای کاملاً مخصوص برگزار نماید و به نمایش آخرین پیشرفت‌های نوظهور خود در حیطه سرگرمی مشغول باشد. کانون اتفاقات آینده شرکت سونی برگزاری معارفه پیشرفت‌های ویژه این شرکت برای دستگاه پلی‌استیشن ۵ می‌باشد که به‌وسیله استودیوهایی که با مدیریت مستقیم خود شرکت سونی گردانده می‌شوند، انجام می‌گیرد، ضمن اینکه استودیوها را کاملاً آزاد ساخته‌اند.

در واقع احتمال دارد کمپانی معروف ژاپنی در برنامه‌های جدید خود سورپرایزهای جذابی برای مخاطبانش داشته باشد؛ همچنین اگر بدنبال مشاهده اطلاعات بیشتری از نسل بعدی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن VR کمپانی سونی هستید، اخبار جدید شرکت سونی حاکی از آن است که معرفی هدست واقعیت مجازی PSVR 2 در انتهای سال ۲۰۲۲ در بازارهای مختلف انجام می گردد و به بازار مخاطبان عرضه خواهد شد.

 

پلی‌استیشن مدل VR

اخبار The Verge درباره پلی‌استیشن

برطبق اخبار The Verge، حساسیت کمپانی سونی تا ابتدای سال ۲۰۲۲ بر روی ارائه بازی‌های مختلف اختصاصی و یونیک و اضافه‌تر برای پلی‌استیشن مدل VR می‌باشد و در انتهای سال ۲۰۲۲ نیز کمپانی سونی در پی ارائه هدست واقعیت افزوده مجازی دوره بعدی پلی‌استیشن مدل VR خواهد بود. این‌گونه اعمال استودیوهای تولیدکننده، زمان فزاینده‌تری برای حمایت و بسط دادن سرگرمی‌ها و بازی‌های با تراز بالاتر و خوب جهت PSVR 2 فراهم می‌آورد و متخصصان کمپانی سونی هم بهینه‌سازی و بازآوری هدست‌های واقعیت مجازی آینده را تا حدود و مقدار لازم پیگیری می‌کنند.

پهپاد DJI با قیمت 299 دلار عرضه می‌شود
>

احتمال فاصله زمانی در میان تایم فریم های خاص انجام پروژه برای ارائه هدست واقعیت مجازی PSVR 2 در ماه‌های به‌خصوص وجود داشته باشد؛ درصورتی‌که کمپانی سونی بودن این محصول را از قبل پذیرفته و تائید کرده و اعلام نموده است. البته داده‌های بسیار کمی از سخت‌افزار هدست نسل بعدی کمپانی سونی ارائه شده، برای نمونه به‌وسیله داشبورد OLED توسط متخصصان کمپانی سامسونگ می‌توان این موضوع را مدنظر قرار داد.

پلی‌استیشن مدل VR

مشخصات پلی‌استیشن مدل VR

این دستگاه از دو نمایشگر با داشبورد OLED تشکیل می گردد که ابعاد و رزولوشن صفحه به‌صورت ۴۰۰۰ * ۲۰۴۰ پیکسل به کاربر معرفی می‌شود. برطبق موضوعات مطروحه تکنولوژی بالایی در هدست نسل بعدی کمپانی سونی به‌کارگیری گردیده است و بعضی از هدست‌ها باتوجه ‌به دریافت داده‌های بیشتر از محدوده پیرامونی او در هنگام استفاده از این وسیله حمایت فزاینده‌تری می‌کنند. ضمن اینکه این هدست به‌وسیله دوربین‌های تعبیه شده در بدنه محصول نصب گردیده است که تحرکات کاربر و عامل اجرایی را ذخیره می‌نماید تا بازیگر یا به عبارتی شخصی که در حال بازی‌کردن با پلی‌استیشن می‌باشد در زمان کار با هدست، بتواند کیفیت آن را بهتر محک بزند تا به حقیقت نزدیک‌تر به نظر برسد.

کاربرد داشبورد OLED در واقعیت مجازی دوره بعدی پلی‌استیشن VR در حالی به وقوع می‌پیوندد که تعداد کثیری از کمپانی‌ها مانند Facebook و HTC به‌طرف داشبورد LCD تغییر جهت داده اند و در مسیر کاربردی شدن پیشروی بیشتری کرده‌اند. از دید کمپانی‌های فوق، داشبورد LCD بازخوردهای بهتری در رزولوشن و سطوح کیفیتی بالاتر دارد و به‌این‌ترتیب ارزش کنتراست یا همان میزان اختلاف میان روشن‌ترین و تیره‌ترین بخش یک تصویر آن پایین‌تر از OLED می‌باشد، و حس بهتری به کاربران می‌دهد. البته هدف کمپانی سونی در هدست PSVR 2 به‌کارگیری داشبورد OLED می‌باشد.

رونمایی MacBook جدید اپل
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *