0

پک باتری MagSafe اپل، با گوشی آیفون ۱۲ همراه شد.

پک باتری MagSafe

پک باتری MagSafe به زودی وارد بازار میشود. کاربران می‎توانند پک جدید MagSafe اپل را برای شارژ گوشی خود استفاده کنند. آیفون ۱۲ توانایی شارژ معکوس را در برخی از محصولات خود جای داد. در طراحی گوشی‏‎های موبایل اپل، از فرستنده و گیرنده‎‎های شارژ القایی برخودار می‎باشد.

در کنار گوشی‎های آیفون ۲۳، این برند از یک شارژر MagSafe رونمایی کرد، این پین‏های که مغناطیسی هستند، با کابل شارژ قابلیت استفاده را برای کاربران به همراه دارند.

این  لوازم جانبی به تازگی توسط شرکت اپل معرفی و عرضه شد  . باتری MagSafe 99 دلاری اولین پاور برقی نیست که دیده ایم و از سیستم مغناطیسی جدید اپل برای اتصال به خانواده آیفون ۱۲ استفاده می کند. این شارژ معکوس شرکت اپل برای اولین بار قابلیت پشتیبانی تا ۱۵ وات شارژ را به همراه دارد.

اپل همچنین یک شارژر MagSafe Duo را به همراه این محصول به فروش رساند. این دستگاه می‌تواند همزمان اپل واچ و آیفون شما را با یک ولتاژ شارژ کند. به گفته مدیران اپل ، لوازم جانبی شخص ثالث بلکین نیز به زودی در دسترس می باشند.

این قابلیت شارژ معکوس بصورت مخفی در  آیفون ۱۲ ویژگی جدید این محصولات به شمار می رود.  این دسترسی در حالی است که؛ هیچ سخت افزار دیگری برای اضافه کردن شارژ بی سیم اضافه نخواهد شد.  این شرکت برای شارژ لوازم جانبی در هنگام اتصال و شارژ آیفون ۱۲ به شما دسترسی جدیدی ارائه می دهد.

صفحه پشتیبانی این شرکت در پاسخ به سوالات احتمالی کاربران پاسخ‏هایی را ارائه می دهد.

بسته باتری MagSafe و آیفون خود را شارژ کنید. با قابلیت جدید همزمان دو آیفون و شارژر باتری MagSafe شما به راحتی شارژ می‎شوند.

سنسور سقوط اپل‌ واچ جان یک مرد را نجات داد!
>

روش کار با پک باتری MagSafe

باتری MagSafe خود را به آیفون خود متصل کرده و سپس بسته باتری MagSafe را به آداپتور برق متصل کنید. با استفاده از آداپتور برق ۲۰ وات یا بالاتر ، بسته باتری MagSafe می تواند آیفون شما را با حداکثر ۱۵ وات شارژ شارژ کند. اگر بسته باتری MagSafe خود را به آیفون خود متصل کنید ، می توانید هر دو را شارژ کنید. سپس آیفون خود را به منبع تغذیه متصل کنید

اگر آیفون و باتری MagSafe خود را به طور هم زمان شارژ کنید ، ممکن است آیفون قبل از شروع شارژ بسته باتری MagSafe تا ۸۰٪ یا بالاتر شارژ شود.  قابل ذکر است ، شارژ معکوس فقط با این لوازم جانبی آیفون۱۲  کار می کند.

پک باتری MagSafe

میزان شارژ پک باتری MagSafe

پک باتری مگ‌سیف با سرعت ۵ وات گوشی آیفون را شارژ  نماید. البته اگر آن را به برق وصل کنید، سرعت شارژ به ۱۵ وات نیز خواهد رسید. این محصول و آیفون را می‌توان بطور همزمان باهم شارژ کرد. به گفته اپل، با اتصال کابل لایتنینگ به پک باتری، سرعت شارژ وایرلس به ۱۵ وات نیز خواهد رسید. در صورت استفاده از شارژر ۲۰ واتی، این سرعت بیشتر نیز خواهد شد.

آیا پک باتری مگ‌سیف این توانایی را در آینده برای AirPods ،Apple Watch  یا لوازم جانبی نیز شارژ می کند؟ اپل هنوز برای آینده این محصولات و قابلیت شارژ حرفی را رد یا تایید نکرده است.

به گفته کمپانی اپل، کاربران زمانی که در حال استفاده از پورت آیفون می‎باشند؛ مانند اتصال به مک، به راحتی پک باتری مگ‌سیف را به این شکل شارژ خواهند کرد. این ویژگی همان شارژ بی‌سیم معکوس آیفون ۱۲ بوده که انتظار داریم در آیفون ۱۳ نیز وجود داشته باشد.

بازی‎های ایکس باکس در Android TV در تاریخ 9 مرداد معرفی شد.
>

در اسناد پشتیبانی پک باتری مگ‌سیف توجه شده است که، برای استفاده از آن، باید آیفون به iOS 14.7 یا نسخه‌های جدیدتر را به خریداری کنند.

برای گرم نشدن بیش ازحد گوشی‎های آیفون و افزایش طول عمر باتری میزان شارژ را به ۸۰ درصد محدود شده اند.  با این روش دمای آیفون کاهش پیدا می‎کند.

 

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *