0

پیمایش اندروید ۱۲ و اسکرین جدید چگونه است؟

پیمایش اندروید 12

پیمایش اندروید ۱۲  با برخی از ویژگی های طولانی مدت و بهبود کیفیت همراه با اسکرول تصاویر در بالای لیست ، وارد بازار شد. در گذشته می توانستید عکسهای صفحه را برش داده و ویرایش کنید، و در هر صفحه تلفن خود که بخواهید متناسب با آن بارگزاری کنید.  اکنون ، می توانید “بیشتر ضبط” را انتخاب کنید و بیش از دو برابر فضای صفحه نمایش که قبلاً می توانستید را با تصاویر پرکنید. در اینجا نحوه گرفتن عکس‎های صفحه قابل پیمایش در Android 12 beta را برای شما در دسترس قرار می‏دهیم.

چگونه می توان عکس های صفحه پیمایشی را در پیمایش اندروید ۱۲ ثبت کرد؟

قبل از اینکه بتوانید تصاویر صفحه خود را گسترش دهید ، باید Android 12 beta را روی Pixel یا تلفن Android  سازگار با گوشی موبایل خود نصب کنید. اگر قبلاً بتا را نصب کرده باشید ، احتمالاً می توانید با استفاده از به روزرسانی OTA به بتا ۳ به روز شوید. به تنظیمات> سیستم> به روزرسانی سیستم بروید و بررسی کنید آیا این سیستم عامل در دسترس شما قرار می گیرد. سپس آن را بارگیری و گوشی هوشمند خود را بروز کنید. اکنون شما برای شروع این دسترسی جدید آماده هستید.

با استفاده از میانبر عکس صفحه نمایش تلفن Android خود ، در هر برنامه ای عکس بگیرید. برای گرفتن عکس از تلفنهای تلفن های Android دیگردکمه های روشن / خاموش و کاهش صدا را به طور همزمان فشار دهید و نگه دارید تا صفحه اسکرین تصویر مورد نظر شما را بگیرد.

باید سه دکمه ظاهر شود: اشتراک گذاری ، ویرایش و ضبط بیشتر از قابلیت های اصلی برنامه می باشد.  برای ادامه روی “ضبط بیشتر” ضربه بزنید. برخی از برنامه ها در حال حاضر از تصاویر صفحه قابل پیمایش پشتیبانی نمی کنند. اگر “Capture more” ظاهر نشود ، نمی توانید اینکار را انجام دهید.

آیا دوران گوشی های ال جی به پایان رسیده است؟
>

پس از ضربه زدن روی این گزینه ، بزرگنمایی انجام دهید؛ تا بتوانید حداکثر اندازه عکس صفحه ممکن را برای آن صفحه برنامه مشاهده کنید. پنجره عکس را به سمت پایین بکشید تا همه آنچه را که نیاز دارید ضبط کند. یک ذره بین در قسمت پایین قرار دارد؛ وظیفه آن بزرگ نمایی تصویر می باشد.  بنابراین به وضوح می بینید که کجا آن را برش دهید.

Android 12 Scrollable Screen shot Left پنجره بازشو که هنگام گرفتن عکس از صفحه در Android 12 ظاهر می شود.

از اندازه راضی هستید؟ اکنون می توانید Save را فشار دهید تا آن را به پوشه Screenshots ارسال کنید. همچنین می توانید با استفاده از نماد در بالا سمت راست آن را به اشتراک بگذارید یا با استفاده از نماد مداد در پایین سمت راست آن را ویرایش کنید.

پیمایش اندروید 12

تفاوت اسکرین اندروید با گوگل پیمایش اندروید ۱۲ 

به این ترتیب می توانید عکس های صفحه را در Android 12 پیمایش کنید! روند کار به طور کلی بسیار شهودی است. تنها نکته منفی این است که برخی از بهترین برنامه های Android از آن پشتیبانی نمی کنند ، مانند  Google Chrome و Google Docs. به نظر می رسد اکثر برنامه ها ، از جمله برنامه های شخص ثالث ، از این ویژگی پشتیبانی می کنند.

مقایسه این ویژگی با نحوه عکس گرفتن از صفحه نمایش با تلفن سامسونگ ، متفاوت هستند. به عنوان مثال ، Google ط ول پیمایش شما را تقریباً به ۲٫۵ برابر ارتفاع صفحه نمایش تلفن شما محدود می کند .حداقل در نسخه بتا اینگونه است.  در حالی که اسکرول گرفتن سامسونگ به شما امکان می دهد پیمایش را تا رسیدن به پایین صفحه ادامه دهید. از طرف دیگر ، روش Google به شما امکان می دهد با ابعاد ، از جمله برش افقی یا تغییر مکان شروع عکس و همچنین توقف ، کمی دقیق تر تصویر برداری کنید.

گوشی گلکسی A13 ارزان قیمت ترین گوشی 5G سال 2022
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *