0

گوشی موبایل Galaxy Z Flip 3 با دوربین flippy به بازار خواهد آمد. 

گوشی موبایل Galaxy Z Flip 3

گوشی موبایل Galaxy Z Flip 3در لیست اخبار تکنولوژی این روزها خوش درخشیده است. گوشی موبایل Galaxy Z Flip 3 با دوربین چرخان به بازار می آید. شرکت سامسونگ گوشی‏های تاشوی زیبایی را به بازار معرفی کرده است. نمونه‎های سابق با طراحی زیبا و سبک خاص خود در میان کاربران محبوبیت خوبی بدست آورده بودند.

حق ثبت اختراع جدید سامسونگ دستگاهی به سبک Galaxy Z Flip با دوربین چرخان تنها به این برند تعلق می گیرد. داشتن دوربین چرخان در گوشی های موبایل جدید تاشوی برند سامسونگ این امکان را برا ی کاربران ایجاد می‏کند؛ کاربران به راحتی از چند زاویه می‏توانند از سوژه مورد نظر عکاسی کنند.

این سری از محصولات البته همچنان به یک دوربین سلفی برای ثبت عکس نیاز خواهند داشت. دوربین های سلفی زیر نمایشگر در گوشی Galaxy Z Flip  تبدیل به یک مورد خاص برای تولیدکنندگان به شمار می‏رود.

همچنان ZTE یکی از تنها مارک های بزرگ دنیا خواهد بودکه،  گوشی‎های دارای این ویژگی را ارائه خواهند داد. ما انتظار داریم که Samsung Galaxy Z Fold 3 از این فناوری پشتیبانی کند ، اما به نظر می‎رسد شرکت سامسونگ همچنین به فکر یک طراحی جدید دوربین و قابلیت تازه خواهد بود.

گوشی موبایل Galaxy Z Flip 3 با دوربین flippy به سبک Asus به بازار خواهد آمد. 

مشخصات گوشی موبایل Galaxy Z Flip 3

شایعات  و اخبار بازار موبایل نشان داد که اختراع و قابلیت جدیدی که این شرکت در سری گوشی موبایل Galaxy Z Flip 3 را با مکانیزم دوربینی دوربر نشان می دهد. تصاویر منتشر شده نشان می‏دهد؛ یک سیستم دوربرگردان برای دوربین در نظر گرفته شده است. که به کاربران این امکان را می دهد عکس های استاندارد و همچنین عکس های سلفی همراه با صفحه ثانویه بگیرد.

پهپاد DJI با قیمت 299 دلار عرضه می‌شود
>

این فناوری در حال حاضر در نمونه های از Asus Zenfone 8 Flip مشاهده می‏گردد. از قابلیت خاص دوربین‏های جدید امکان توقف و عکس برداری از سوژه در چندین مرحله خواهد بود.

یک سیستم دوربین با قابلیت توقف در چندین نقطه به این معنی است که شما می‎توانید از چند زاویه عکس بگیرید و یک تجربه دوربین متنوع تر را برای خود ایجاد کنید. ما همچنین دیده ایم که ایسوس بدون نیاز به جابجایی تلفن ، از چرخش موتور خود برای ارائه عکسهای پانوراما استفاده می‏کند. بنابراین این یک احتمال دیگر روی کاغذ است.

به نظر نمی رسد که این تنظیمات جدید دوربین در گوشی های سامسونگ تاشو (گوشی موبایل Galaxy Z Flip 3 ) به شما امکان سلفی گرفتن با صفحه اصلی تاشو را بدهد. بنابراین منطقی است که گوشی موبایل Galaxy Z Flip 3 آینده بر اساس این طرح به جای آن دارای یک دوربین سلفی سنتی یا در نمایشگر باشد. یکی دیگر از نقاط ضعف احتمالی ، برجستگی بزرگی است که توسط این سیستم لولا و دوربین ایجاد شده و نشان می‎دهد که گوشی باز نشده در پشت آن صاف نخواهد بود.

البته هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با این سیستم جدید دوربین در دسترس نخواهد بود. اما اگر این سیستم جدید در گوشی تاشوی جدید با دوربین چرخان ارائه شود؛ نیاز به دوربین سلفی برای نمایشگر دیده می‏شود.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *