0

موتورسیکلت بی ام و R18 رونمایی شد

MW(بی ام و) عصای میراث خود را تکان می دهد تا اولین نسخه R18 Classic یا موتورسیکلت بی ام و R18 را ایجاد کند!!​

ده ماه است که BMW Motorrad (بی ام و)نمونه اولیه کانسپت موتورسیکلت بی ام و R18 را پرتاب نکرده بود. امروز سرانجام در حال مشاهده روشنی از رزمناو تولید هستیم که هفته ها گمانه زنی‌های گسترده و عکس های جاسوسی به پایان میرسد.

موتورسیکلت بی ام و R18 در دو سطح بازی می کند. از یک طرف، پیشنهادی از طرف بی ام و برای مقابله با بازار کروزر (ergo ، ایالات متحده) است. از طرف دیگر، این می تواند به میراث موتور بوکسور اشاره کند حتی بیشتر از محبوبیت شدید R NINET.

قیمت دوچرخه یا موتورسیکلت بی ام و R18 در نمایشگاه 17،495 دلار (مدل استاندارد) یا 19،870 دلار (بازار برتر “نسخه اول”) در ایالات متحده و 22800 یورو فقط برای “نسخه اول” در آلمان خواهد بود. بنابراین هزینه موتورسیکلت بی ام و R18 با بسیاری از دامنه های رزمناو هارلی، از جمله مدل های Low Rider S  FXDR و Fat Bob به علاوه رئیس هند ، هم تراز است.

همانطور که انتظار می رفت، موتورسیکلت بی ام و R18 خوب به نظر می رسد! جدا از چند نق زدن. این تصاویر بسیاری از مواردی را که قبلاً از تبلیغات تبلیغاتی گسترده و آداب و رسوم Custom Works ZON و Revival Cycles جمع کرده ایم ، تأیید می کند. چشمان مشتاق همچنین تعدادی از قطعاتی را که قبلاً روی دو دوچرخه مفهومی که خود BMW منتشر کرده بود ، مشاهده می کنید.

رونمایی خودرو جدید فولکس واگن 2021
>
جلو بندی موتور بی ام و R18

کانسپت کروزر نمایش را در Concorso می دزدد.

این یک امر عادی برای بی ام و (Motorrad) شده است که هر ماه در رویداد Concorso d’Eleganza Villa d’Este در ساحل دریاچه کومو مطالعات خیره کننده طراحی را در ایتالیا ارائه می دهد. بازدید کنندگان از “مسابقه زیبایی” منحصر به فرد جهان برای اتومبیل ها و موتورسیکلت های تاریخی، شاهد کمک های برجسته دو چرخ از بخش طراحی بی ام و( Motorrad) یا موتورسیکلت بی ام و R18 در سال های اخیر بوده اند. اینها شامل ادای احترام به کانسپت نود به R 90 S اصلی ، “کیسه بار” شش سیلندر Concept 101 و R 5 Hommage – ادای احترامی به مدل اصلی و نمادین 1936 است.

رونمایی از موتور بی ام R18

هنگامی که سال گذشته اولین کانسپت کروزر در Concorso d’Eleganza شکست، رئیس طراحی بی ام و  ادگار هاینریش از نماد 1936 R5 به عنوان الهام بخش اصلی طراحی R18 نام برد.

اتصالات بلافاصله روشن است. خط کلی قاب ، شکل مخزن سوخت 16 لیتری و رنگ سیاه کلاسیک با راه راه سفید. همه به تاریخ مارک باواریا اشاره دارند.

با یک نگاه دقیق برخی از جزئیات خوشمزه را نشان می دهد. نحوه حلقه زدن لوله های بازوی نوسان در اطراف هاب درایو نهایی یک نمونه واضح از طراحی R5 است ، و همچنین شافت محرک در معرض. حتی درپوش های سوپاپ همانند نوک های دم ماهی در اگزوز، شکل اصلی موارد موجود در R5 را تقلید میکنند و درست مثل بازگشت به روز، غلتک های موجود در مخزن پیچ می شوند تا اینکه روی آن گیر کنند.

چنگال های جلو در موتورسیکلت بی ام و R18 49 میلی متر در پوشش چنگال درست دوره ای پیچیده شده اند، در حالی که شوک عقب کاملا در ساختار قاب پنهان است.

نقص ایمنی در خودرو های تسلا
>

موتورسیکلت بی ام و R18 نیز چرخ های اسپوک می شوند. 3.5 x 19 “در جلو و 5.0 x 16” در عقب. تنظیمات ترمز جلو از دو دیسک 300 میلی متری برخوردار است و یک دیسک 300 میلیمتری در عقب قرار دارد.

موتورسیکلت بی ام و R18 به لطف جرم زیاد موتور ، یک دوچرخه از نظر فیزیکی بزرگ است و فاصله دو محور آن 1731 میلی متر است. با کمی بیش از 68 اینچ ، تقریباً دو اینچ طول بال طلای هوندا.

سلام بوکسور بزرگ! موتورسیکلت بی ام و R18 اولین تولید گران قیمت خود را دارد

در اینجا اولین نگاه رسمی شما به موتورسیکلت بی ام و R18 است. موتورسیکلت بی ام و R18 (BMW) با استفاده از نشانه های بصری R5 کلاسیک و داشتن یک بوکسور عظیم الجثه بوکسور 1802 سی سی، بطور رسمی دوقلوی تخت خود را در قلمرو هارلی-دیویدسون کاشته است.

موتورسیکلت بی ام و R18 نه تنها بزرگترین و سنگین ترین بی ام و (BMW) تا به امروز است، بلکه بیشترین گشتاور را نیز تولید می کند: به طور کامل 116.5 فوت پوند. با این حال جالب تر اینکه 110 فوت حرکت فقط از 2000 دور در دقیقه در دسترس است, چرا آنها حتی با چرخ دنده زحمت می کشیدند؟ اما دنده هایی که دارد (به طور طبیعی شش تای آنها) به علاوه حتی یک عکس عقب اختیاری نیز وجود دارد ، هرچند که این کار با استارت شروع می شود.

زیبایی موتور های بی ام

مشخصات موتورسیکلت بی ام و (R18 (BMW

  • 802 سی سی بوکسر دوقلو
  • 89 اسب بخار و 116.5 فوت پوند
  • 690 میلی متر ارتفاع صندلی
  • 345 کیلوگرم (مرطوب)
  • 18995 پوند
معرفی خودرو برقی تویوتا BZ + تصویر
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *