0

آمریکایی‌ها به آیفون ۱۳ علاقه‌ای ندارند!

بررسی آیفون ۱۳

با انتشار آمارها مشخص شد تنها ۱۸ درصد از کاربران اندروید آمریکایی‌تبار مشتاق خرید آیفون ۱۳ هستند.

برادر جدید آیفون‌ها که موقتاً به‌عنوان آیفون ۱۳ شناخته می‌شود. به‌زودی رونمایی و سپتامبر به بازار عرضه خواهد شد. مثل همیشه، این سؤال باعث تعجب مردم می‌شود این است که چه تعداد کاربر Android در حال برنامه‌ریزی برای خرید نسخه جدید آیفون هستند؟

طبق نظرسنجی جدید SellCell ، تعداد این افراد زیاد نیست. یکی از شرکت‌های سرویس‌دهنده در حوزه فناوری در آمریکا که بیش از ۵۰۰۰ کاربر اندرویدی دارد، در نظرسنجی خود از کاربران در مورد iPhone 13 با عدم تمایل به خرید ۸۱٫۷٪ از آنها مواجه شد. عدم پشتیبانی از Touch ID و قابلیت اسکن عکس به‌عنوان دلایل اصلی عدم علاقه آمریکایی‌ها ذکر شده است. بااین‌وجود تنها ۱۸٫۳% از کاربران به خرید از کمپانی اپل فکر می‌کنند. امکان دارد حتی بعضی از آنها از اندروید به ios مهاجرت کنند. نکته جالب‌تر اینجاست که SellCell سال گذشته در نظرسنجی مشابه اعلام کرد که تقریباً ۳۳ درصد از کاربران اندروید در حال بررسی قابلیت‌ها و امکانات سری جدید آیفون هستند.

بررسی آیفون 13

تمایل کاربران به اندروید امسال بیشتر به نظر می‌رسد

اما اینکه چرا تعداد اندکی از کاربران اندروید در ایالات متحده در مورد تغییر فکر می‌کنند؟ طبق نظرسنجی‌ها، اکثر کاربران علاقه‌ای به حذف شدن سنسور اثر انگشت از آیفون ندارند، چون طبق پیش‌بینی‌ها گوشی‌ موبایل آیفون ۱۳ همچنان از Face ID برای تأمین امنیت فیزیکی استفاده خواهد شد. اما نکته اینجاست که جهان در مواجهه با کرونا است و مردم ناچار به استفاده از ماسک هستند و Face ID ،کارایی کمتری در مقایسه با حسگر اثر انگشت دارد.

بروزرسانی اپل برای آیفون و آیپدهای قدیمی
>

عدم پشتیبانی از قابلیت سفارشی‌سازی در iOS  و بحث اسکن عکس در iCloud  که در آن اپل عکس‌های کاربران را در جهت کنترل سوءاستفاده از کودکان اسکن و بررسی می‌کند، در کاهش تمایل افراد بی‌اثر نبوده است.

اخبار بررسی آیفون ۱۳ را در جی تیک نیوز بخوانید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *