0

اپل مپس اکنون مکان های واکسیناسیون کووید ۱۹ را نشان می دهد

اپل مپس

برنامه‌ اپل مپس – Apple Maps اکنون مکان‌های واکسیناسیون کووید ۱۹ را نشان می‌دهد. این برنامه به‌روز رسانی شده و کاربران می‌توانند نزدیک‌ترین مکان واکسیناسیون را پیدا کنند و سایر به سایر اطلاعات مورد نیاز خود دست یابند.

به گزارش سایت theverge، امروز اپل اعلام کرد که برنامه‌ اپل مپس این شرکت برای ارائه‌ی مکان‌های ارائه‌ی واکسن، با توجه به سایت VaccineFinder، به‌روز رسانی شده است. سایت «واکسین فایندر»، سایتی است که توسط بیمارستان کودکان بوستون اداره می‌شود و اطلاعات مربوط به واجدین شرایط و همچنین وضعیت در دسترس بودن واکسن را ارائه می‌دهد.

افراد می‌توانند برای پیدا کردن مکان‌های واکسیناسیونی که در نزدیک آن‌ها قرار دارد در این برنامه جستجو کنند یا از دستیار اپل یعنی سیری Siri بپرسند: «در کجا می‌توان واکسیناسیون کووید را انجام داد؟»

اپل مپس

فهرست مکانی واکسیناسیون در برنامه اپل مپس

هم‌اکنون در برنامه‌ اپل مپس، فهرست بیش از ۲۰ هزار مکانی که واکسیناسون کووید ۱۹ را انجام می‌دهند، ثبت شده است. اپل می‌گوید، در هفته‌های آتی نیز آدرس مکان‌های بیشتری را که عمل واکسیناسیون را انجام می‌دهند، به این فهرست افزوده می‌شوند.

کاربران می‌توانند در برنامه‌ اپل مپس علاوه بر مکان واکسیناسیون مورد نظر، جزئیات دیگر از قبیل ساعات کار، اطلاعات تماس با پیوند به وب‌سایت ارائه دهنده را نیز در برنامه‌ اپل مپس مشاهده کنند تا بتوانند برای اطلاع از در دسترس بودن واکسن و همچنین تعیین وقت قبلی برای واکسیناسیون را نیز انجام دهند.

اکنون، اپل با اضافه کردن این قابلیت‌های جدید، به برنامه‌ اپل مپس، به تعدادی دیگر از شرکت‌های فناوری پیوسته است که روش‌های بیشتری را برای افراد جهت اطلاع از وضعیت خود برای برای واکسیناسیون، یافتن مکان‌های واکسیناسیون و دریافت نوبت برای واکسیناسیون را می‌توانند انجام دهند.

بروزرسانی جدید واتساپ2021
>
theverge برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *