0

محصولات جدید اپل، ترکیب AppleTV با HomePod

محصولات جدید اپل

امسال شاهد عرضه محصولات جدید اپل مثل Apple TV با کنترلی جدید و بازطراحی شده با نام Siri به بازار هستیم. این در حالی است که تولید Home Pod متوقف شد. اما برخی شایعات عنوان شده حاکی از آن است که این کمپانی آمریکایی سعی در تولید و عرضه محصولی به نام HomePod-App دارد که گفته می‌شود دوربین Face Time را نیز دارا می‌باشد.

محصولات جدید اپل

محصولات جدید اپل، مورد انتقاد مهندسان این شرکت قرار گرفتند.

استراتژی سخت‌افزاری اپل هنوز به طور کامل مشخص نیست و از نظر مهندسان اپل آینده این خط تولید مبهم است و آنها نسبت به عرضه محصول سخت‌افزاری جدید خوش‌بین نیستند.مهندسان کمپانی اپل نسبت به استراتژی اپل در زمینه‌های سخت‌افزارهای اتاق نشیمن بدبین هستند.

مارک گورمن، روزنامه‌نگار بلومبرگ، در آخرین نسخه از خبرنامه “Power On” خود می‌گوید که مهندسان اپل شخصاً نگرانی خود را نسبت به استراتژی اپل در زمینه محصولات اتاق نشیمن ابراز کرده‌اند.

علی‌رغم مزایای آشکار یک تلویزیون اپل برای کاربران، گورمن معتقد است که set-top box در مقایسه با رقبای خود یعنی آمازون و روکو شکست می‌خورد و اپل باید یک دستگاه رقابتی‌تر معرفی کند که دارای قیمت رقابتی یا امکانات بیشتری است و اگرنه انتظار می‌رود که اپل از رقابت با سایر رقبا عقب بماند.

او همین‌طور ادعا می‌کند نرم‌افزار Apple TV دستخوش تغییر زیادی شده اما هنوز انتظارات بازار را برآورده نکرده. در همین حال طبق گفته‌ها Apple TV-Home Pod در ۲۰۲۳ رونمایی خواهد شد و اگر اپل نتواند برای رقابت در بازار مزیتی به بیفزاید باید آن را جزو محصولاتی گران قیمتی مثل  Home Pod و iPod HiFi در نظر گرفت.

زمان رونمایی از آیفون 13 پرو
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *