0

بازی Art Of Rally تابستان امسال به Xbox و Game Pass می آید

بازی Art Of Rally

بازی Art Of Rally تجربه بازی خود را در Xbox و Game Pass نمایش خواهد داد. این بازی رالی جذاب که برای کامپیوتر معرفی شده بود، پس از استقبال شدید در مارکت‌های گیم پیشرو مانند Steam و Epic حالا قدم به دنیای Xbox می‌گذارد. با جی تیک نیوز همراه باشید.

بیشتر بازی های اتومبیلرانی (مانند I’m Looking At You, Forza, Horizon) از لحاظ ارائه، سبک واقع گرایانه را برای نمایش بازی خود استفاده می‌کنند. ایده این سبک بازی‌ها به این صورت است که کاربر حس رانندگی واقعی را تجربه کند. این موضوع بازی را به یک شبیه ساز تبدیل می‌کند زیرا تعداد کمی از ما می‌توانیم پشت فرمان یک ماشین چند میلیون دلاری قرار بگیریم!

بازی Art Of Rally

مزیت بازی Art Of Rally

بازی Art Of Rally رویکرد بسیار متفاوتی با دیگر بازی‌ها دارد، به جای اینکه شما شاهد گرافیک بسیار قوی مانند قطرات شبنم بر روی شیشه جلو اتومبیل باشید، این بازی کاملا روی فیزیک متمرکز است. کنترل ماشین‌ها، صداها و حرکت ماشین‌ها به همان صورتی است که در دنیای واقعی انتظار دارید.

این بازی به هیچ وجه بازی سطح پایینی در نظر گرفته نمی‌شود، اما با بازی هایی مانند Forza یا Gran Turismo قابل مقایسه نیست. با این حال جلوه های اولیه بسیار جذب کننده است؛ شما در معرض یک ماشین بسیار زیبا یا پس زمینه دلفریب قرار نمی گیرید، بلکه تمام توجه شما معطوف به رسیدن از نقطه A به نقطه B در کمترین زمان ممکن است. تمام ویژگی‌های این بازی از جمله کیفیت و موسیقی متن اسرار آمیز، برای تکمیل تمرکز کاربر بر روی بازی طراحی شده است.

نمایش انحصاری سونی هم برگذار شد و خبری از بازی های ps4 نبود
>

بازی Art Of Rally

 

حتی اگر به جزئیات ریز بازی توجه نکنیم، علاقه مندان به ماشین هنوز می‌توانند با بالای ۵۰ ماشین ارائه شده در این بازی شامل Ford Escort RS 1800 یا Lancia Stratos تا Morris Mini Cooper S را به راحتی تشخیص دهند. کنترل‌های ساده بازی به تازه کاران قدرت مانور می‌دهد، در حالیکه کاربران حرفه‌ای با کنترل های خبره قادر هستند از حرکاتی مانند چرخش ترمز دستی یا دور اسکاندیناوی استفاده کنند.

بازی Art Of Rally از سپتامبر سال گذشته در سیستم های Steam, GoG و Epic پخش شد که در بخش Metacritic امتیاز ۸۰٪ را کسب کرد. و اکنون، توسعه دهندگان شرکت Funselektor Labs Inc به تازگی در نمایشگاه Xbox Indie Show اعلام کرده اند که Art of Rally در اواخر تابستان امسال به Xbox و Game Pass خواهد آمد.

تاریخ دقیقی برای ارائه در دسترس نیست اما بعد از رویداد تابستانی مایکروسافت که در حال برنامه ریزی است به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت.

thegamer برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *