0

بازی جدید کال آف دیوتی با موضوع جنگ جهانی دوم عرضه خواهد شد

بازی جدید کال آف دیوتی

بر اساس یک گزارش اسلج ‌همر گیمز (Sledgehammer Games) در حال ساخت بازی جدید کال آف دیوتی برای سال ۲۰۲۱ است که این نسخه با موضوع جنگ جهانی دوم خواهد بود. برای بررسی این بازی جدید با جی تک نیوز همراه باشید.

شایعات پیرامون بازی جدید کال آف دیوتی

در حال حاضر شایعات زیادی در مورد بازی جدید کال آف دیوتی با موضوع جنگ جهانی دوم منتشر خواهد شد و وب‌سایت ModernWarzone در خبری اعلام کرده است که احتمالاً نام نسخه‌ی ۲۰۲۱ این بازی Call of Duty: WWII Vanguard است

البته وب‌سایت مدرن وار زون و Eurogamer بیان کرده‌اند که این اسم را گروه سازنده برای بازی انتخاب کرده است و ممکن است نام نهایی متفاوت باشد. معلوم نیست که منبع خبرهای منتشرشده توسط Eurogamer و Eurogamer کجاست و این اطلاعات از کجا آمده است.

بازی جدید کال آف دیوتی

جای تعجبی ندارد که بدانید استودیوی اسلج ‌همر گیمز در حال توسعه و ساخت کال آف دیوتی ۲۰۲۱ است زیرا این استودیو به جز سال ۲۰۱۴، نسخه‌های جدید این بازی را با تعداد بالایی منتشر کرده است.

در نسخه‌ی Call of Duty: WWII 2017 روند بازی را به طرز عمده تغییر داده شد و این نسخه بعد از مجموعه پس از جنگ بی‌نهایت ۲۰۱۶ ساخته شد که در زمان آینده طراحی شده بود و همه نوع فن‌آوری‌ها و سیستم‌های جنگ در زمان آینده را نشان می‌داد.

مدیریت اکتیویژن گفته است که بازی Call of Duty 2021 و Call of Duty: Black Ops Cold War هرچه باشند به فروش نخواهد رسید اما این چیز غیرمعمول و غیرمنتظره‌ای نیست. به خصوص با توجه به این‌که سال ۲۰۲۰ یک سال پرچم‌دار بازی‌ها بود و بسیار همه‌گیر شده بود که این موضوع به‌نوبه‌ی خود مقایسه‌ی آن را با بازی امسال دشوار می‌کند. همچنین، Black Ops یک بازی جاافتاده و موردعلاقه طرفداران است که ازنظر تاریخی عملکرد بسیار خوبی دارد.

نمایشگرهای جدید نینتندو 2021 را سامسونگ می‌سازد
>

اگر بازی جدید استودیوی اسلج ‌همر گیمز واقعی باشد با هدایتگران جدیدی ساخته خواهد شد. کال آف دیوتی ۲۰۱۷ توسط گلن اسکافیلد و مایکل کندری هدایت شد که هر دو در آن زمان اکتیویژن را ترک کردند. کندری اکنون ریاست استودیوی جدید ۲K 31st Union را بر عهده دارد، درحالی‌که گلن اسکافیلد در استودیوی جدید خود Distance در حال ساخت یک بازی ترسناک به نام The Callisto Protocol است.

سؤال بزرگ و بی‌پاسخ دیگر این است که کال آف دیوتی ۲۰۲۱ چگونه در بازی Warzone نبرد رویال را می‌گنجاند. اکتیویژن گفته است که Warzone پیوندی است که بازی‌های آینده کال آف دیوتی را به هم گره می‌زند و انتظار می‌رود این روند ادامه داشته باشد.

Activision ممکن است در سال ۲۰۲۲ بر اساس بازی Call of Duty 2021، نقشه Warzone را تغییر دهد یا طبق گفته VGC، این کار اتفاق نمی‌افتد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *