0

شارژ گوشی هوشمند شیائومی با ۲۰۰ وات در H2 2021 راه اندازی می‌شود

چند هفته پیش، گزارش شده بود که یک گوشی هوشمند با پشتیبانی شارژ ۲۰۰ وات در شرف راه اندازی بوده است. حالا، یک گزارش جدیدی از یک نشست چینی منتشر شده است آن خبر می‌تواند از گوشی شیائومی باشد.

این گزارش اضافه کرد که شارژ گوشی هوشمند شیائومی با پشتیبانی ۲۰۰ وات می‌تواند در نیمه دوم سال رونمایی شود.

اما به نظر می‌رسد که در حال حاضر در دست تنظیم دقیق است.

اما چیزی که قابل توجه است، این است که این گزارش ادعا می‌کند، که دستگاهی که اکنون در حال توسعه است، از نظر عملکرد به خوبی مدل های قیلی نیست و این شرکت در حال تقویت کارایی آن است.

شارژ گوشی هوشمند شیائومی

 

شارژ گوشی هوشمند شیائومی سریع ۲۰۰ وات و تاثیر مثبت آن روی باطری

هنگامی که از این شرکت در مورد عمر باتری تلفن های هوشمندشیائومی و تأثیر شارژ سریع ۲۰۰ وات بر روی آنها سوال شد، شیائومی بیان کرد که عمر باتری گوشی پس از ۸۰۰ دوره شارژ، بالاتر از ۸۰ درصد باقی مانده است، که بسیار بالاتر از استاندارد فعلی صنعت است که حدود ۶۰ درصد می باشد.

توجه کنید که فناوری شارژ سریع ۲۰۰ وات، که در مورد آن صحبت شده است، ترکیبی از شارژ سریع سیمی، شارژ بی سیم و معکوس شارژ بی سیم است.

آن دستگاه مانند شارژ سریع سیم دار ۲۰۰ وات نیست.

این توسعه و فناوری با توجه به این موضوع که در حال حاضر، شارژ گوشی هوشمند شیائومی Mi 11 از ۱۱۵ وات پشتیبانی می‌کند، تعجب آور نیست.

و همچنین شارژ گوشی هوشمند شیائومی Mi 10 هم از شارژ ۱۸۰ وات پشتیبانی می‌کند. باید دید که کدام یک از مدل های شیائومی از این نوع شارژ سریع پشتیبانی می‌کند. آیا از ستگاه های قدیمی است یا مدلی کملا جدید به بازار ارائه می‌دهد؟ برای پیدا کردن جواب این سوال باید چند هفته دیگر هم صبر کرد.

اولین گوشی گیم شیائومی
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *