0

چطور نام کاربری فیس‌بوک را تغییر دهیم

فیس‌بوک

اگر مدیریت یک صفحه فیس‌بوک را بر عهده ‌دارید و نمی‌دانید که چطور نام صفحه‌ی خود را تغییر دهید با این آموزش جی تک نیوز همراه باشید.

برای تغییر نام فیس‌بوک کافی است چند نکته را رعایت کنید تا زمانی که از قوانین و قواعد فیس‌بوک پیروی به‌ راحتی نام خود را تغییر داده و سایر تنظیمات را اعمال کنید.

آنچه باید در ابتدا برای تغییر نام فیس‌بوک بدانید

فیس‌بوک

ابتدا برای تغییر نام باید یک تقاضا به فیس‌بوک ارسال کنید تا آن‌ها یک نام به انتخاب خودشان برای شما قرار بدهند و در این حین نام شما را بررسی می‌کنند. این کار فیس‌بوک باعث امنیت حساب کاربری شما می‌شود و با این کار کسی نمی‌تواند نام شما را به سادگی عوض کند و از الفاظ نادرست برای نام شما استفاده کند.

این قانون با معروف بودن یا نبودن شما و تعداد دنبال کننده‌هایتان و…کاری ندارد پس چه معروف باشید چه نباشید این قانون برای تمام کاربران یکسان است.

نکته‌ی مهم بعدی این است که برای درخواست تغییر نام صفحه حتماً باید مدیر صفحه باشید بدین معنی که ویرایشگر یا ادمین پیج نباشید.

اگر بعد از انجام مراحل تغییر اسم، گزینه‌ی ویرایش نام صفحه را مشاهده‌ی نکردید، این مشکل دلایل مختلفی دارد که رایج‌ترین دلیل آن این است که شما مدیر صفحه نیستید، همچنین نمی‌توانید نام خود را مدام تغییر دهید پس اگر در ۷ روز گذشته این کار را کرده‌اید باید منتظر بمانید.

بهتر است این کار را با کامپیوترهای رومیزی (PC) انجام دهید چون زمانی که با اندروید یا آی او اس این کار را انجام دهید با خطاهای خاصی روبه‌رو می‌شوید.

متوقف شدن سیستم عامل Windows 10X توسط ماکروسافت
>

مراحل تغییر نام فیس‌بوک

فیس‌بوک

صفحه خود را در فیس‌بوک باز کنید و روی تنظیمات در پایین سمت چپ کلیک کنید.سپس صفحه اطلاعات را در منوی سمت چپ، در پایین پیدا کنید.

در بالا، روی نام صفحه خود کلیک کنید و نام جدیدی انتخاب کنید. نکته این است این شرکت محدودیت‌هایی برای انتخاب نام اعمال می‌کند. به‌عنوان‌مثال شما نمی‌توانید از اصطلاحات توهین‌آمیز، نمادها، نوشتن نامناسب و حروف بزرگ خود کلمه‌ی Facebook استفاده کنید.

روی ذخیره تغییرات کلیک کنید. بعدازاین کار صفحه‌ی جدیدی برای شما باز می‌شود که به شما این فرصت را می‌دهد که مجدد نام صفحه را ویرایش کنید یا اگر نامی که انتخاب کرده‌اید نامعتبر باشد فیس‌بوک به شما پیشنهاد‌هایی می‌دهد.درخواستی که نوشتید را بررسی کنید و روی درخواست تغییر کلیک کنید.

تغییر نام انجام شد!

بعدازاین کار پیامی از طرف فیس‌بوک می‌بینید که می‌گوید: بررسی ما ممکن است سه روز طول بکشد و به اطلاعات بیشتری نیاز دارد»، بنابراین برای سه روز انتظار آماده‌باشید البته خیلی مواقع زودتر از ۳ روز به شما پاسخ می‌دهند.

و آخرین نکته این‌که تغییر نام فیس‌بوک ممکن است باعث سردرگمی دنبال کننده‌های شما شود بنابراین قبل از انجام این کار به این موضوع فکر کنید و برای آن برنامه‌ای داشته باشید.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *