0

ماشین الکتریکی FISKER با جذابیتی خیره کننده

ماشین الکتریکی Fisker

شریک اپل با FISKER برای تولید وسایل نقلیه الکتریکی تا سال ۲۰۲۳ همکاری می کند

شرکت تولید کننده وسایل نقلیه الکتریکی Fisker با تولید فاکسکان اصلی آیفون اپل برای تولید بیش از ۲۵۰،۰۰۰ خودروی الکتریکی در سال و از سال ۲۰۲۳ همکاری خواهد کرد.

ماشین الکتریکی Fisker با نام رمز “Project PEAR” مخفف Electric Automotive Revolution بوده و بازارهای آمریکای شمالی، اروپا، چین و هند را هدف قرار خواهد داد.

فاکسکان علاوه بر همکاری با FISKER، با استارت آپ چینی BYTON نیز همکاری کرده است. فاکسکان قصد دارد تا ۲۰۲۵  قطعات ۱۰٪ از وسایل نقلیه الکتریکی جهان را تأمین کند.

به گزارش رویترز، در پاسخ به این خبر، سهام FISKER با ۲۳٫۴٪ جهش به ۲۰٫۱۰ دلار در معاملات پیش از بازار رسید.

ماشین الکتریکی Fisker یا Apple Car

در حال حاضر، در هیچ شایعه ای در رابطه با “Apple Car” به صراحت از فاکسکان نام برده نشده است. گزارش های گذشته حاکی از آن است که اپل ممکن است علاقه‌مند به استفاده از تولید کنندگان قراردادهای صنعت خودرو سنتی باشد.

گزارش ها حاکی از آن است که اپل در حال توسعه “Apple Car” است و در حال حاضر در جستجوی یک شریک تولیدکننده ایده آل است. این شرکت با هیوندای مستقر در کره جنوبی و کیا وابسته  به شرکت در مورد این پروژه وارد مذاکره شده بود ، اما بعدا تایید شد که از مذاکرات خارج شده است.

ماشین الکتریکی Fisker

اندکی پس از پایان گفتگو با هیوندای، نیسان خودروساز ژاپنی اظهار داشت که علاقه‌مند است در تولید “Apple Car” با اپل همکاری کند.

بی ام و با هوش مصنوعی خود تصادفات را ۷ ثانیه قبل از وقوع پیش‌بینی می‌کند
>

AppleInsider دارای مشارکت‌های وابسته است و ممکن است کالاهایی را که از طریق پیوندهای وابسته خریداری می شوند، بدست آورد. این مشارکت ها بر محتوای سرمقاله ما تأثیر نمی‌گذارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *