0

بازی Horizon Zero Dawn برای PS5 و PS4 رایگان شد

بازی Horizon Zero Dawn

حالا همه قادر به دانلود بازی Horizon Zero Dawn برای PS4 و PS5 به صورت رایگان هستند! با جی تی نیوز همراه باشید.

برنامه مخصوص “بازی در خانه” شرکت PlayStation به دلیل ادامه شیوع covid-19، مردم را تشویق به ماندن در خانه و بازی می‌کند. در همین راستا این شرکت اخیرا بازی معروف Ratchet and Clank و تعدادی دیگر بازی را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده بود. حالا بازی Horizon Zero Dawn به این لیست اضافه شده و به نظر می‌رسد این موضوع تا اواخر ماه اینده نیز ادامه داشته باشد.

بازی Horizon Zero Dawn از چه زمانی در دسترس است؟

بازی Horizon Zero Dawn  از تاریخ ۱۹ آوریل تا تاریخ ۱۴ مه در دسترس است و کاربران می‌توانند از این فرصت استفاده کنند. خبر بهتر این است که نسخه کامل بازی با همکاری توسعه دهندگان Frozen Wilds عرضه می‌شود. بعد از دانلود این بازی می‌توانید آن را نگه داشته و مطمئن باشید از مجموعه بازی های شما طی تاریخ مشخص حذف نخواهد گشت.

بازی Horizon Zero Dawn

این موضوع باعث می‌شود شرکت Sony دنباله جذاب‌تری برای این بازی طراحی کند. Horizon Zero Dawn یک بازی ضروری و زمینه شروع بازی Forbidden West است. این بازی یکی از بهترین بازی های تمام دوران PS4 است که در سال ۲۰۱۷ به عنوان یک IP جدید از شرکت Guerilla منتشر شد و از آن زمان، بیش از ۱۰ میلیون نسخه از این بازی فروش رفته‌ است.

 

احتمال اکران Horizon Forbidden West در امسال وجود دارد اما ممکن است به تعویق بیفتد. این موضوع باعث تعجب نیست زیرا که این بازی بارها به تعویق افتاده و به احتمال زیاد تاخیر های بیشتری نیز خواهیم دید.

نسخه آلفای بازی Elite Dangerous:Odyssey در تاریخ 29 مارچ عرضه می‌شود
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *