0

معرفی جنسیس ۲۰۲۱ + عکس

معرفی جنسیس 2021

امروز ما شاهد معرفی جنسیس ۲۰۲۱ هستیم. جنسیس برای ورود به بخش حق بیمه EV روند صعودی را طی می­کند. مارک لوکس کره‌­ای تیزر تبلیغاتی دیگری را منتشر کرده است تا هیجان آن را فوق العاده زیاد کند. با جی‌تک نیوز همراه باشید.

با این حال، تیزر vid با جزئیات خیلی زیاد، کاربران را مجذوب نمی­کند. فیلم­‌های نیم دقیقه­‌ای بیشتر در مورد جهت طراحی جدید “Athletic Elegance” مارک که دارای دو خط است توضیح می­دهد. از همه مهم‌­تر، تیزر در انتها، Genesis X Concept را نمایش می­دهد.

اگرچه ممکن است فکر کنید که جنسیس نسخه تولیدی X کانسپت را در چین رونمایی خواهد کرد، اما فراموش نکنیم که کوپه EV در واقع فقط یک مدل پیش پا افتاده از نظر طراحی و برقی برای مارک جنسیس بود که قرار است امروز نمایش داده شود این بدان معناست که X کانسپت معلوم نیست این نسخه را به تولید برساند یا نه، اما مطمئناً نگاه اول را به ما می­دهد که وسایل نقلیه آینده جنسیس چگونه خواهند بود.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد، این است که تیزر تبلیغاتی سیاه و سفید قبلی نمایی بسیار متفاوت از X Concept را نشان داد. جلوپنجره محافظ امضایی G-Matrix عمودی تر به نظر می­رسد، به علاوه چراغ های جلوی مماسی امنیت بیشتری از آنچه در X Concept دیده می­شود، دارند.

سه نامزد احتمالی در نمایشگاه شانگهای وجود دارد. یکی EV مبتنی بر Genesis‌ GV70 است که به احتمال زیاد GV70e براساس پرونده­‌های مارک تجاری نامیده می­شود. نسخه دیگر نسخه EV G80 است که براساس شباهت ظاهری آن با تیزر قبلی حدس زده می­‌شود.

مشکلات برنامه Android Auto و تاثیری که Google Maps روی آن می گذارد.
>

معرفی جنسیس 2021

در آخر، جنسیس ممکن است یک خودروی کاملاً جدید مبتنی بر معماری E-GMP هیوندای را فاش کند که قبلا از کیا EV6 و هیوندای Ioniq 5 پشتیبانی می­‌کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *