0

به‌روز رسانی آیفون ۱۴٫۶ نسخه ی بتا

به‌روز رسانی آیفون 14.6

به‌روز رسانی آیفون ۱۴٫۶ اکنون در دسترس آزمایش کنندگان قرار دارد برای ادامه ی این مقاله با جی‌تک‌نیوز همراه شوید.

با وجود این که iOS 14.5 هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته است، اپل اکنون در حال آزمایش بتا iOS 14.6 است.. این شرکت امروز اولین بتا توسعه دهنده iOS 14.6 و همچنین iPadOS 14.6 و watchOS 7.5 beta 1 را منتشر کرد.

نسخه جدید iOS 14.6 beta 1 با وجود به‌روزرسانی بیش از حد در برنامه تنظیمات، در دسترس توسعه دهندگان است. طبق معمول، اگر به‌روزرسانی بلافاصله برای دانلود ظاهر نشد، به بررسی ادامه دهید، زیرا پخش آن برای همه توسعه دهندگانِ ثبت شده، چند دقیقه طول می‌کشد. شماره ساخت نسخه ۱۸F5046f است.

به‌روز رسانی آیفون 14.6

 

علاوه بر به‌روز رسانی آیفون ۱۴٫۶، اپلiPadOS 14.6 beta 1، watchOS 7.5 beta 1  و tvOS 14.6 را نیز برای Apple TV و HomePod منتشر کرده است.

ما هنوز نمی‌دانیم که در iOS 14.6 beta 1 چه چیزهای جدیدی وجود دارد، اما اکنون دستگاه‌های خود را به‌روز کنید تا قسمت های جدید و مختلف را کشف کنید. به احتمال زیاد iOS 14.6 ویژگی های جدیدی را در برنامه Apple Podcasts برای پلتفرم اشتراک‌های بعدی Podcasts Apple در نظر گرفته است.

ویژگی های جدیداپل دربه‌روز رسانی آیفون ۱۴٫۶

قابل ذکر است، اپل همچنین از برخی ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی نرم افزار iOS با iOS 14.6 استفاده کرده است. برای به‌روزرسانیiOS 14.5، به صفحه به‌روزرسانی نرم افزار در زیر مراجعه کنید، اما نسخه بتا iOS 14.6 نیز در دسترس است ، گزینه “همچنین موجود” را در پایین یادداشت کنید.

 

گوشی oppo reno5 با نسخه جدید 5G عرضه خواهد شد
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *