0

راه اندازی ویندوز کامپیوتر روی فضای ابری امکان‌پذیر می‌شود.

راه اندازی ویندوز کامپیوتر

مایکروسافت در ماه ژوئن یا ژوئیه سرویس Cloud PC را جهت راه اندازی ویندوز کامپیوتر روی فضای ابری فعال کرده است برای بررسی این رویداد با جی تک نیوز همراه باشید.

برای دسترسی و استفاده از این سرویس جدید می‌توانید با استفاده از نرم‌افزاری مانند Office به دسکتاپ ویندوز ۱۰ از راه دور متصل باشید و بابت آن یک هزینه ثابت پرداخت کنید. این سرویس با دسترسی به برنامه‌های قدرتمندتر می‌تواند امنیتی مانند Chromebook را ارائه دهد.

شاید برای داشتن تجربه به‌روز ویندوز در آینده مجبور به خرید یک کامپیوتر کاملاً جدید نباشید .خبر منتشرشده توسط سایت ZDNet حاکی از این است که مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی سرویس Cloud PC در ماه ژوئن یا اوایل ژوئیه است که یک دسکتاپ و نرم‌افزار از راه دور را ارائه می‌دهد.

راه اندازی ویندوز کامپیوتر

 همه‌چیز درباره‌ی راه اندازی ویندوز کامپیوتر روی فضای ابری

این سرویس با نام مستعار Project Deschutes ، Microsoft’s Cloud PC تجربه‌ای امن و همیشه به‌روز و آپدیت از ویندوز را با پرداخت هزینه‌ای ناچیز برای هر نفر ارائه می‌دهد. این شرکت قبلاً یک پیشنهاد در قالب دسکتاپ مجازی ویندوز ارائه داده است ، که هزینه‌های آن برحسب مصرف داده‌ها محاسبه می‌شود که این هزینه برای اکثر افراد بالا است و پیشنهاد عملی به نظر نمی‌رسد.

 

راه اندازی ویندوز کامپیوتر

مایکروسافت می‌تواند برنامه‌های مختلف Cloud PC را بر اساس قدرت پردازش ، RAM و حافظه ذخیره‌سازی موردنیاز ارائه دهد.

ازجمله مزیت‌های راه اندازی ویندوز کامپیوتر روی فضای ابری نسبت به کروم بوک این است که شما می‌توانید یک سیستم ایمن ، مداوم به‌روز شده و کاملاً کنترل‌شده داشته باشید بدون اینکه لازم باشد به بیش از یک کامپیوتر تکیه کنید. این می‌تواند به خصوص برای دستگاه‌هایی که نمی‌توانند نرم‌افزار Win32 را اجرا کنند بسیار مفید باشد.

بررسی لپ تاپ Lenovo IdeaPad 5i Chromebook
>

در خبرهای فاش شده هیچ اشاره‌ای به استفاده خانگی از این سرویس نشده است اما استفاده از پلتفرم   Microsoft Cloud PC برای افرادی که دارای سیستم شخصی کند و همچنین رایانه‌های شخصی Linux یا Mac هستند ، جذاب است. زیرا می‌توانید بدون خرید کامپیوتر جدید فقط با نصب سیستم‌عامل روی یک فضای مجازی ، دسکتاپ خود را داشته باشید و از آن لذت ببرید.

 

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *