0

آیا دوران گوشی های ال جی به پایان رسیده است؟

گوشی های ال جی

گوشی های ال جی در سالیان اخیر نوسانات بسیاری را تجربه کرده‌اند و هیچ‌وقت ثبات نداشته‌اند و اکنون شرکت سازنده آن‌ها دچار مشکلات بسیاری شده که ممکن است به خروج این شرکت از بازار منجر شود. با جی تک نیوز همراه باشید تا اوضاع این شرکت را مورد بررسی قرار دهیم.موفقیت در بازار گوشی‌های هوشمند، خصوصا برای گوشی‌های ال‌‌جی، کار بسیار دشواری است. در طی سالیان اخیر، ما شاهد نابودی شرکت‌های بزرگ و کوچک این حوزه مانند pantech، essential، sony ericsson، blackberry و nokia بوده‌ایم. شرکت‌هایی مانند htc و Kyocera همچنان به کار خود ادامه می‌دهند، اما کسی نمی‌داند تا چه زمان قادر به انجام این‌کار دشوار هستند.

اکنون این بازار در دست چند شرکت بزرگ مانند apple، xiaomi، samsung، huawei، oppo و vivo است. شرکت‌های کوچک‌تری نیز در این بازار به فعالیت مشغول هستند که معمولا در تحلیل‌هایی که از این بازار صورت می‌گیرد، در دسته سایرین جای می‌گیرند. شرکت‌هایی مانند sony، ZTE، TCL ،oneplus و شرکت ال‌جی در این دسته جای می‌گیرند. این شرکت‌ها برای تصاحب سهم بیشتری از بازار گوشی‌های هوشمند، با شرکت‌های بزرگ‌تر رقابت تنگاتنگی دارند.

گوشی های ال جی

گوشی‌های ال‌جی و به طور کل شرکت ال‌جی در بازار گوشی‌های هوشمند، دوران سختی را پشت سر گذاشته‌اند. ممکن است برخی از شما، گوشی‌های قدیمی ال‌جی را به خاطر نداشته باشید. به نقل از خبرگزاری رویترز، شرکت ال‌جی برای یک دوره طولانی مدت، متحمل ضرر‌های بسیاری شده است. شرکت ال‌جی تمام تلاش خود را برای تغییر به کار برد، اما گویی این تلاش‌ها بی‌فایده بوده‌اند. حتی این شرکت سعی کرده است تا بخش گوشی‌های هوشمند خود را واگذار کند اما در این‌کار نیز شکست خورده است.
کسی نمی‌داند، اما ممکن است شرکت ال‌جی در حال سنجیدن شرایط برای خروج کامل از این بازار باشد و طبیعتا اگر این تصمیم گرفته شود.

شیائومی MIUI 13 را در 4 تیر عرضه میکند
>

دیگر شاهد گوشی‌های ال‌جی در بازار نخواهیم بود. تصمیم ال‌جی در ماه آینده مشخص خواهد شد. در حال حاضر ال‌جی به شایعات توجهی نمی‌کند و به همین دلیل کسی نمی‌تواند دقیقا بگوید که چه اتفاقی خواهد افتاد. البته واضح است که با توجه به شرایط موجود، شرکت ال‌جی دیگر تمایلی برای تلاش در بازار گوشی‌های هوشمند ندارد.

گوشی های ال جی

آخرین پرچمدار شرکت ال‌جی سال گذشته عرضه شد و هنوز هم خبری درباره عرضه یک گوشی جدید وجود ندارد. گوشی ال‌جی v70 همان چیزی است که ما مشتاقانه منتظر دیدن آن هستیم. اگرچه ممکن است شرکت‌ ال‌جی اصلا این گوشی را طراحی نکرده باشد. یکی از گوشی‌های ال‌جی با نام wing، طراحی جذابی داشت، اما نمایشگر‌های متحرک این گوشی هرگز مانند انتظار عمل نکردند.

شاید اگر شرکت ال‌جی یک گوشی تاشو را برای رقابت با galaxy z folds عرضه می‌کرد، موفقیت بیشتری نصیبش می‌شد. ال‌جی ممکن است در رویای ساخت یک نمایشگر خاص و مدرن باشد، اما در این زمان تقریبا غیرممکن است که بخواهد چنین کاری را انجام دهد. پس از عرضه گوشی k22، ال‌جی گوشی دیگری عرضه نکرده است.

گوشی های ال جی

همگی ما دوست داریم تا موفقیت شرکت‌ ال‌جی را ببینیم، زیرا خروج این شرکت از بازار گوشی‌های هوشمند اتفاقی ناراحت‌کننده خواهد بود. باعث تاسف است که بسیاری از این شرکت‌ها به دلیل نوسانات ارزی دیگر قادر به فعالیت نیستند. همانطور که بیان شد، با وجود ضرر و زیان‌های گسترده، به نظر می‌رسد که گوشی‌های ال‌جی به پایان راه رسیده‌اند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *