0

اندازه گیری فشار خون با ساعت‌ های هوشمند هواوی

اندازه گیری فشار خون

به گزارش یکی از مدیران هواوی این شرکت در حال توسعه فناوری اندازه گیری فشار خون در ساعت‌های هوشمند خود است که در این راستا به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کرده است، زیرا ساعت هوشمند جدید خود که مجهز به این فناوری می‌باشد به خوبی تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشته است که انتظار می‌رود در نیمه دوم سال میلادی به بازار عرضه شود.

اندازه گیری فشار خون

براساس گزارش منتشر شده از سوی وبسایت رسمی اخبار فناوری “gizmochina”  گام بعدی شرکت هواوی با شرکا خود این است که روی آزمایش‌های بالینی با همراهی سازمان بهداشت جهانی کار بکنند.

Huawei قبلا اعلام کرده بود که بر روی توسعه سه فناوری برای نظارت بهتر بر سلامت ورزشکاران متمرکز شده است که عبارتند از: وضعیت فشار خون، وضعیت دمای بدن و کنترل بیماری‌های قلبی عروقی می‌باشد. به منظورسلامت بخشیدن به زندگی کاربران هواوی در سراسر جهان و نظارت مستمر برسلامت آنها.

اندازه گیری فشار خون

اندازه گیری فشار خون و تاثیر آن برسلامتی

تحلیلگران بر این باورند که افزودن فن آوری پیشرفته اندازه گیری فشار خون توسط هواوی با دستگاه های پوشیدنی هوشمند، علاوه بر انالیز سطح اکسیژن خون، سطح استرس و کیفیت خواب، با نظارت دقیق مداوم به کاربران در بهبود شرایط سلامتی  کمک می کند. هواوی از طریق خدمات خود مانند برنامه Huawei Health و سایر برنامه های پزشکی تأیید شده می تواند کاربران را با بهترین مشاوره برای کمک کردن به بهبود سلامتشان و یا  کاربران می توانند در صورت بروز مشکل در شاخص‌های سلامتی خود هشدارهای را دریافت کرده و در صورت لزوم با پزشک معالج خود پیگیری کنند و بدین ترتیب از بروز خطر بیماری‌های عمده و خطر ناک محافظت بکند.

آیپد پرو ۲۰۲۱ با تراشه M1 رونمایی شد.
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *