0

بازی ترسناک مدیوم (Medium) از انحصار ایکس باکس خارج می‌شود

بازی ترسناک مدیوم (Medium)

بازی ترسناک مدیوم (Medium) که توسط استودیوی Bloober Team ساخته‌شده است این هفته به‌طور انحصاری روی دستگاه‌های ایکس باکس ایکس و اس و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد، اما سرنوشت نسخه پلی‌استیشن ۵ چیست و آیا این بازی روی دستگاه جدید سونی (پلی‌استیشن ۵) هم منتشر خواهد شد؟ برای جواب به این سؤالات با جی تک نیوز همراه باشید.

مصاحبه‌ی اختصاصی با سازندگان بازی ترسناک مدیوم (Medium)

وب‌سایت VG247 طی مصاحبه‌ای اختصاصی با Jacek Ziob سازنده‌ی بازی ترسناک مدیوم Medium() سؤالاتی پیرامون انحصاری بودن این بازی برای ایکس باکس مطرح کرد و Jacek Ziob بیان کرد که او و گروهش در حال حاضر روی راه‌اندازی نسخه‌ی ایکس باکس و رایانه‌های شخصی تمرکز دارند. وی همچنین ورود این بازی به پلی‌استیشن را انکار نکرد.

بازی ترسناک مدیوم (Medium)

نکته‌ی قابل توجه این است که گروه Bloober یک استودیوی مستقل است که وابسته به مایکروسافت نیست، برخی معتقدند، گرچه بیشتر کارهای قبلی این استودیو که جدیدترین آن‌ها بازی معروف و ترسناک Blair Witch است، به‌طور موقت در دستگاه‌های ایکس باکس منتشر شد، اما این بازی اندکی پس از دستگاه‌های پلی‌استیشن ۴ منتشر شد.

درگذشته هم وب‌سایت VG247 سؤالات مشابهی از PushSquare برای بازی Blair Witch پرسیده بود و آن زمان پاسخ این بود که آن‌ها در حال راه‌اندازی این بازی روی ایکس باکس و PC هستند و جالب اینجاست که فقط بعد از ۴ ماه از راه‌اندازی این بازی روی دستگاه‌های مایکروسافت، روی پلی‌استیشن ۴ از شرکت سونی هم راه‌اندازی شد.

آیا این نکته به این معناست که بازی The Medium ممکن است امسال یا شاید سال دیگر در دستگاه‌های پلی‌استیشن ۵ منتشر شود؟ پاسخ به این سؤال همچنان مبهم است اما ازآنجایی‌که این استودیو به دنبال بازدهی خوب است احتمالاً این بازی را در پلی‌استیشن هم خواهیم دید.

نمایش انحصاری سونی هم برگذار شد و خبری از بازی های ps4 نبود
>

بازی ترسناک مدیوم (Medium) پنجشنبه ۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ در ایکس باکس ایکس و اس و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *