0

ویژگی جدید GeForce RTX 3080 برای گرافیک MSI

ویژگی جدید GeForce RTX 3080

۳ماه پیش، MSI از ویژگی جدید GeForce RTX 3080 برای گرافیکRTX 3090 Sea Hawk ،MSI که شامل مدل های Sea Hawk X و Sea Hawk EK Xبود، رونمایی کرد.با جی تک نیوز همراه باشید.

کارت های گرافیک RTI 3080 Sea Hawk X با خنک کنندهAIO، اولین کارت سری RTX 30 با مایع خنک کننده MSI است. مهمترین و بارزترین ویژگی جدید GeForce RTX 3080قسمت MSI GeForce RTX 3080 Sea Hawk X محلول خنک کننده AIO است.

ویژگی جدید GeForce RTX 3080 چیست؟

AIO توسط یک پمپ ASETEK تغذیه می شود، مجهز به پایه Mini Micro Ballet است که ماژول های GPU و VRAM را خنک می کند. این مایع با استفاده از AIO 240 میلی متری مجهز به دو MSI Torx Fan 4.0 خنک می کند که ۷۰ درصد فشار هوا را روی فن های استاندارد PWM افزایش می دهد در حالی که در ۳۵db می چرخد. فن Frozr منفرد روی کفن برای خنک کردن VRM استفاده می شود و ماژول های حافظه به پد های حرارتی بزرگ برای اتلاف بهتر گرما مجهز شده اند.

ویژگی جدید GeForce RTX 3080

هسته RTX 3080 Sea Hawk X پردازنده گرافیکی GA102-200 است که دارای ۸۰۷۴ هستهCUDA ، ۲۷۲ TMU و ۹۶ ROP است. از آنجا که یکی از پردازنده های گرافیکی رده بالاتر است، Sea Hawk اورکلاک کارخانه ای را با سرعت کلاک بوست در ۱۷۸۵ مگاهرتز دریافت کرده که سرعت کلاک پایه آن ۱۴۴۰ مگاهرتز است و از ۱۰ گیگابایت حافظه GDDR6X با سرعت ساعت حافظه ۱۹ گیگابیت بر ثانیه بهره می برد. Sea Hawk  از یک PCB سفارشی که از طریق اتصال دهنده های برق۸ پین دوگانه استفاده می شود، استفاده میکند، با این حال، PCB هنوز تصویری نشده است، بنابراین باید منتظر یک رونمایی باشید تا ببینید PCB آیا SUPRIM  یا Gaming X است.

ایسوس مشخصات Nvidia RTX 3050 Ti را فاش کرد
>

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *