0

نمایشگرهای جدید نینتندو ۲۰۲۱ را سامسونگ می‌سازد

نمایشگرهای جدید نینتندو

نمایشگرهای جدید نینتندو را سامسونگ می‌سازد.ظاهراً قرار است نمایشگر مدل جدید این کنسول ساخت کمپانی سامسونگ باشد که نسبت به نمایشگر قبلی بزرگ‌تر و باکیفیت‌تر خواهد بود.

تغییر صفحه ‌نمایش‌های بزرگ‌ترOLED  تلویزیون Nintendo در سال ۲۰۲۱

خبرها نشان می‌دهد Nintendo قصد دارد امسال از کنسول‌های به‌روز شده خود رونمایی کند.این به‌روزرسانی جدید می‌تواند یک صفحه نماش ۷ اینچی OLDE را بسته‌بندی کند. همچنین نمایشگرهای جدید نینتندو می توانند خروجی با کیفیت ۴K پخش کنند.

نمایشگرهای جدید نینتندو

 

شایعات و خبرهای زیادی در مورد مدل Switch Pro منتشر شده است اما جدیدترین اطلاعات معتبر، جزییات جالبی از نسل جدید نینتندو را فاش می‌کند.

طبق گفته بلومبرگ، Nintendo قصد دارد امسال از یک مدل نمایشگرهای جدید نینتندو با رزولوشن بالاتر، بزرگ‌تر و باکیفیت‌تر و وضوح بیشتر رونمایی کند. با استناد بر گفته‌های افراد مطلع و آشنا با این کمپانی، گزارش‌شده است که این به‌روزرسانی از یک صفحه‌نمایش OLDE, 720p, 7LEP برخوردار است و تغییرات ۶٫۲ اینچی و ۵۵Lite دارد.

همچنین در گزارش‌ها آمده است که نمایشگرهای جدید نینتندو ساخت کمپانی سامسونگ است و این کمپانی قصد دارد تا به هدف تولید انبوه ماهانه حدود یک‌میلیون واحد دست پیدا کند. همچنین انتظار می‌رود نینتندو سوئیچ جدید در حالت Docked خروجی با کیفیت ۴K پخش کند. در حال حاضر نینتندو رزولوشن ۱۰۸۰p در نمایشگر خود ارائه می‌دهد

نمایشگرهای جدید نسخه‌ی بسیار بهتر و پیشرفته‌تر از نسخه‌ی قدیم است ،اما بااین‌حال ممکن است توسعه‌دهندگان، افزایش شکاف وضوح بین حالت‌های دستی و اتصال نشده را ارزیابی نکنند.

چه زمانی Nintendo Switch Pro وارد بازار می‌شوند؟

نمایشگرهای جدید نینتندو که توسط سامسونگ ساخته‌شده است، از ماه جولای روی کنسول‌های نینتندو سوییچ قرار خواهند گرفت. بلومبرگ ادعا می‌کند که Nintendo,  تعطیلات امسال را برای تقویت کنسول‌های جدیدش و تقاضای آن هدف قرار داده است.

فورتنایت به اپل برمی‌گردد؟! حکم دادگاه چه شد! برنده کیست؟
>

یعنی ما می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که حدود ماه دسامبر این کنسول راه‌اندازی شود، اما چه Nintendo و چه سامسونگ از اظهارنظر دادن در این مورد خودداری کرده‌اند. همان‌طور که گفته شد، آخرین گزارش با نشست قبلی و پیش‌بینی راه‌اندازی Switch Pro در سال ۲۰۲۱ مطابقت دارد. ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم که Nintendo چه چیزهایی با خود به همراه می‌آورد.

اگر واقعاً این کنسول در اواخر امسال به بازار عرضه شود، انتظار می‌رود که نشست‌های بیشتری پیش رو داشته باشیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *