0

والپیپرهای گوشی وان پلاس ۹ منتشر شد

والپیپیرهای گوشی OnePlus 9

والپیپرهای گوشی وان پلاس ۹ منتشر شد. این تصاوی به دو شکل ثابت و متحرک هستند. اگر می‌خواهید این والپیپرها را روی گوشی خود نصب کنید، در ادامه با جی‌تک نیوز همراه باشید.در تصاویر زیر می‌توانید این والپیپرها را تماشا کنید. همچون والپیپرهای معمول گوشی وان‌پلاس، والپیپرها رنگارنگ و کم رنگ هستند. به نظر می‌رسد که خیلی تنوع رنگی در پالت رنگ‌های این والپیپرها وجود ندارد، اما اگر نارنجی، آبی و سبز دوست دارید، با تماشای این رنگ‌ها بر روی نمایشگر گوشی خود، احساس راحتی خواهید کرد.

به‌جز این‌ها، والپیپرهای لایو هم در این سری وجود دارد اما آن‌ها نیز بسیار شبیه تصاویر بالا هستند و تنها تفاوت آن‌ها متحرک بودنشان است. به خاطر داشته باشید که تصاویر پس‌زمینه وان‌پلاس ۹ را که در اینجا مشاهده می‌کنید فشرده شده هستند، بنابراین نباید آن‌ها را مستقیم ازاینجا دانلود کنید. برای این منظور به اینجا مراجعه کنید و از فایلی که در انتهای مطلب در دسترس قرار دارد، دانلود کنید.

والپیپیرهای گوشی OnePlus 9

برای دانلود این والپیپرها ابتدا فایل زیپ را دانلود کرده و سپس به راحتی، این پس‌زمینه‌های زیبا را در گوشی خود نصب کرده و از آن‌ها استفاده کنید. برای تصاویر پس‌زمینه‌ی لایو نیز همین مراحل را طی کنید. در ضمن رونمایی از گوشی وان‌پلاس ۹ نیز در تاریخ ۲۳ مارس (سوم فروردین) انجام می‌شود.

رونمایی از هدفون OnePlus به نام Pro-level
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *