0

جدیدترین فناوری لامپ‌های هوشمند فیلیپس هیو به بازار آمد

لامپ‌های هوشمند فیلیپس

لامپ‌های هوشمند فیلیپس با برنامه جدید خود در اسپاتیفای خانه شما را به بهترین کلوب شبانه در شهر تبدیل می‌کند

اگر به دنبال اضافه‌کردن رنگ به فضای زندگی خود هستید، امروزه گزینه‌ای بهتر از لامپ‌های هوشمند فیلیپس در بازار وجود ندارد. فیلیپس هیو با داشتن طیف گسترده‌ای از لامپ‌ها و نوارهای روشنایی، به شما کمک می‌کند تا از محیط اطراف خود حس کاملی داشته باشید. هیچ حسی بدون همراهی با موسیقی کامل نیست. با همکاری جدید اسپاتیفای و فیلیپس هیو، بالاخره می‌توانید خانه خود را به آنچه در رؤیاهایتان داشتید تبدیل کنید.

بر اساس آخرین اخبار تکنولوژي از امروز، محصولات فیلیپس هیو از الگوریتم جدیدی پشتیبانی می‌کند که همه چراغ‌های هوشمند خانه شما را با آهنگ‌های موردعلاقه شما ترکیب می‌کند. فقط با یک پیوند ساده بین هر دو حساب، می‌توانید لامپ‌های خود را با ریتم هر آهنگی کم‌نور یا پرنور کنید، بچرخانید و یا چشمک‌زن کنید.

برخلاف سایر برنامه‌های مشابه که صدا و نورها را با هم همگام‌سازی می‌کنند، این پیوند برای تشخیص آهنگ‌هایی که در حال پخش آنها هستید نیازی به میکروفون ندارد. در عوض، فیلیپس هیو از یک الگوریتم جدید پشتیبانی می‌کند که فراداده‌های هر آهنگ را در حالت on-the-fly تجزیه‌وتحلیل می‌کند، تغییرات ریتم، ژانر، سرعت، بلندی صدا و موارد دیگر را تشخیص می‌دهد.

فیلیپس هیو

این فرایند باعث می‌شود که هر آهنگ دارای اسکریپت منحصربه‌فرد خود باشد که کاملاً با ضرباهنگ مطابقت دارد. مهم نیست که شما به دنبال مهمانی‌های مجلسی هستید یا تصنیف‌های روح‌انگیز – همه چراغ‌ها باسلیقه شما در موسیقی مطابقت دارند.

برای استفاده از این ویژگی، شما نیاز به دستگاه hue-bridge و لامپ‌های با قابلیت تغییر رنگ دارید. کافی است حساب‌های خود را در برنامه هیو وارد کنید، سپس در هر دستگاهی که مایلید آهنگ را پخش کنید مانند تلفن هوشمند، لپ‌تاپ، رایانه لوحی یا حتی کنسول بازی خود وارد حساب اسپاتیفای خود شوید و از ترکیب موسیقی با نور لذت ببرید.

این روش بسیار ساده‌تر از روش‌های قبلی (و هک شده) است، مانند مجبور کردن کاربران برای کانکت شدن با برنامه همگام‌سازی رومیزی. همچنین، این ویژگی از حساب‌های پولی و رایگان اسپاتیفای به طور یکسان پشتیبانی می‌کند، بنابراین برای ارتقاء آن نیازی به اشتراک ندارید.

این قابلیت برای کاربران با دسترسی اولیه در برنامه هیو ورژن ۴ از امروز در دسترس است، اما دسترسی برای بعضی از حساب‌ها ممکن است تا هفت روز طول بکشد. برای اطلاعات بیشتر، آخرین به‌روزرسانی قسمت” “what`s new در اسپاتیفای را پیگیری کنید و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید. این ویژگی در اکتبر برای همه حساب‌ها به طور دائمی فعال می‌شود.

فورتنایت به اپل برمی‌گردد؟! حکم دادگاه چه شد! برنده کیست؟
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *