0

پلی استیشن ۵ با رنگ مشکی مات ظاهری جذاب ولی پرحاشیه

پلی استیشن 5

شرکت Dbrand که بیشتر در زمینه طراحی قاب گوشی در جهان مطرح هست، از دستگاه پلی استیشن ۵ با رنگ مشکی مات رونمایی کرد. که کم حاشیه هم نبود و خودش احضار داشت باید جایزه نوبل بهترین طراحی پلی استیشن ۵ رو به آنها بدهند.

طراحی پلی استیشن ۵ با رنگ مشکی مات:

این سؤال پیش میاد که آیا دو رنگ اصلی که خود شرکت سونی ارائه کرده است، برای عموم مردم مناسب هست یا خیر؟ 

منصفانه است که بگوییم طراحی دو رنگ PlayStation 5 برای همه مناسب نیست. و بیشتر کاربران سونی در حال تعویض رنگ سفید سونی هستند با شکل های مختلفی مثل برچسب زدن تا ظاهر جذاب تری به سونی خود بدهند.

شرکت Dbrand برای جذاب‌تر کردن ظاهر این کسنول سونی آستین بالازده و اعلام کرده قاب مشکی ماتی رو طراحی کرده برای پلی استیشن ۵ که بدون شک نظر کاربرانی که از این کنسول بازی استفاده می‌کنند رو جلب خواهد کرد.

این شرکت در طراحی قاب‌های موبایل معروف است، اما اخیرا با اعمال تخفیف گسترده‌ای بر روی قاب‌های مشکی برای پلی استیشن ۵، می‌تواند کنسول سفید رنگ شما را با قالب‌های پلاستیکی، تبدیل به یک کنسول به رنگ مشکی مات کند.

شعار عجیب شرکت Dbrand برای سونیجلو بروید” “از ما شکایت بکنید”

شرکت Dbrand به طور فعال و مدوام از شرکت سونی درخواست میکند که از آن‌ها شکایت بکند!!! به تازگی یک شرکت کوچک شروع به ساخت PlateStation5 کرد که مشتریان زیادی رو جلب کرد ولی با شکایت شرکت سونی مواجه شد که مجبور به توقف فروش شد.

پلی استیشن 5

اینبار تیم حقوقی Dbrand سونی رو به چالش کشیده است و اعلام کرده که مشکلی با شکایت سونی نخواهیم داشت که باید دید در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

این تنها تغییر نبود که شرکت Dbrand رو پلی استیشن ۵ انجام داده است. آنها رو ایکون‌های دکمه دسته پلی استیشن تغییراتی انجام داده اند دارای چرخش در میکروتکسترن است، که این شرکت آن را به عنوان “چرخشی آخرالزمانی می‌نامد و مگویند مشکلات دکمه‌های کلاسیک PlayStation 5 را بزطرف کرده است.

قیمت پلی استیشن ۵ با رنگ مشکی مات

صد‌در‌صد تغییر پلی استیشن ۵ با رنگ مشکی مات زیاد ارزان نخواهد بود و شما باید مبلغ قابل توجه‌ای پرداخت نماید، مبلغ پرداختی شما برای این رنگ ۶۱ دلار می‌باشد که تا به حال ۳ سری از این محصولات در کمتر دو ساعت به فروش رفته است و همچنان لیست فروش برای ماه می باز است من کاربران میتوانند سفارش دهند. 

نمایشگرهای جدید نینتندو 2021 را سامسونگ می‌سازد
>

و در همین حال پیش فروش محصول PS5 Digital Edition انجام نشده است و تا به الان تاریخ رسمی اعلام نشده است.

برای دیدن این محصول می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

مدل‌های سفارشی Dbrand

در صورتی که میخواهید رنگ آن را سفارشی بکنید و یا پوسته وسط کنسول سونی رو تغییر بدید، مثل رنگ زرد یا سفید و همچنین الگوهای مانند "robot camo" "redcode" رو استفاده نماید.

جدیدترین اخبار مربوط به پلی استیشن ۵ را جی تیک نیوز بخوانید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *