0

رکورد زنی پلی استیشن ۵ در فروش

رکورد زنی پلی استیشن 5

رکورد زنی پلی استیشن ۵

 

. پلی استیشن ۵ در پنج ماه نخست فروش رکورد جدیدی را در آمریکا به ثبت رساند.

. این اخبار را یک تحلیل گر فاش کرده است ولی تعداد دقیق فروش مشخص نیست.

. علی رغم فروش میلیون ها کنسول، تعداد زیادی از متقاضیان موفق به تهیه این کنسول نشده اند.

طبق گزارش وبسایت androidauthority: بدون شک پلی استیشن ۵ از جذاب ترین وسایل حال حاضر بازار است. تا پایان سال ۲۰۲۰ پیدا کردن پلی استیشن ۵ به قدری مشکل شد که بازار سیاه راه افتاد و سودجویان هر دستگاه را تا چهار برابر قیمت واقعی اش به فروش رساندند.

با این وجود، عجیب نیست که بشنویم پلی استیشن ۵ رکورد جدیدی ثبت کرده است. سونی در پنج ماه نخست عرضه این کنسول بیشترین تعداد فروش در آمریکا نسبت به تمامی کنسول‌ها در طول تاریخ داشته است، که باعث شد پلی استیشن ۵ سریع ترین فروش کنسول از نظر ارزش دلاری را داشته باشد.

فروش بی نظیر سونی 5

معمولا تحلیل گر‌ها تعداد دقیق را فاش نمی‌کنند، اما نینتندو اعلام کرده که در ده ماهه نخست عرضه نینتندو سوییچ ۴٫۸ میلیون ازین کنسول فروخته است. با این حساب می‌توانیم نتیجه بگیریم که رکورد زنی پلی استیشن ۵ به میلیون‌ها نفر فروخته است.

با توجه به کمبود جهانی قطعات و برنامه فروشی که کمبود را بزرگنمایی می‌کند، خرید پلی استیشن ۵ با قیمت واقعی اش بسیار مشکل است.

به عبارت دیگر سونی سیاست فروش عجیبی را در نظر گرفته است و شاید صدها نفری که مشغول خواندن این مطلب هستند خواهان این دستگاه باشند ولی قادر به تهیه آن نیستند.

مجموع تعداد فروش رفته پلی استیشن ۵ بعد از سال‌ها می‌تواند جالب باشد، آیا این کنسول می‌تواند فروشی بیشتر از پلی‌ استیشن ۲ ثبت کند؟

مطالب مرتبط: پلی استیشن ۵ مشکی مات

خرید استودیو جدید توسط مایکروسافت
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *