0

شایعات درمورد رونمایی از گوشی آیفون flip

گوشی آیفون flip

اپل اواخر این ماه گوشی آیفون flip را با مجموعه ای از ویژگی های forward-factingمعرفی میکند. در کنار آیفون جدید ، انتظار می رود که اپل آیپد مینی ۶ و اپل واچ سری ۷ را نیز معرفی کند. این درحالی است که انتظارات زیادی برای این رویداد داریم و سامسونگ قبلاً سه نسخه از مجموعه Galaxy Fold خود را به همراه Galaxy Flip 3 جدید منتشر کرده است.

در حال حاضر هیچ سرنخی وجود ندارد که آیا اپل به زودی آیفون تاشو عرضه کند یا خیر و خوب میتواند، یک کانسبت جدید از آیفون flip نشان دهد که دستگاه تاشو اپل چگونه می تواند باشد.

اپل در طی سالهای گذشته توانسته به خواسته های مشتریان خود یه عنوان تولید کننده موبایل هوشمند  پاسخ بدهد و انها را راضی نگه دارد و باید دید در این مرحله چه عملکردی را از خود نشان میدهد

اخرین کانسبت گوشی آیفون flip باعث شد که تصور کنیم هر چیزی ممکن است در سال های اینده از اپل ببینیم

در گذشته شایعات متعددی وجود داشت مبنی بر اینکه اپل بر روی یک آیفون تاشو کار می‌کند ، اما در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست و گمان میرود که ویژگی‌های مشابهی با سامسونگ داشته باشد و باید منتظر بود تا دید واکنش سامسونگ نسبت به این محصول که مشخص نیست در اینده عرضه می‌شود یا خیر چیست؟

 

گوشی آیفون flip

گوشی آیفون flip

 

iPhone Flip همچنین دارای صفحه نمایش ۱۲۰Hz ProMotion است که انتظار می رود با مدل های بعدی آیفون ۱۳ عرضه شود.

این کانسپت همچنین تصور می‌کند که iPhone Flip دارای Touch ID در صفحه نمایش و حاشیه های نازک در اطراف است. علاوه بر این، ویژگی AirCharge امکان شارژ دستگاه را از راه دور فراهم می کند که واقعاً بهترین روشی برای شارژ دستگاه است.

لایتز فون 1، اولین گوشی هوشمند لایکا در بازار ژاپن!
>

می‌توان روی پیشرفت دوربین، پردازنده سریع‌تر، تراشه و مودم ۵G جدید iPhone Flip با مفهوم iPhone Fold متفاوت است زیرا به جای تبدیل آن به یک تبلت، دیگر شایعات گذشته واقعیت داشته باشد، می‌توان انتظار داشت که اپل در آینده نزدیک iPhone Flip یا iPhone Fold را معرفی کند.

دستگاه را کوچکتر می کندهمانطور که قبلاً نیز اشاره شد، کانسبت آیفون شباهت زیادی به مدل های Galaxy Flip سامسونگ دارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *