0

خرید استودیو جدید توسط مایکروسافت

خرید استودیو جدید توسط مایکروسافت

شایعاتی مبنی‌بر خرید استودیو جدید توسط مایکروسافت که قرار است آن‌را خریداری کند.

شایعات نشان می‌دهد که مایکروسافت استودیوی دیگری را نیز در دست اجرا دارد و مردم مشتاق این هستند که چه کسی می‌تواند باشد.

مایکروسافت در چند سال گذشته استودیوهای بازی‌سازی زیادی را برای برند ایکس‌باکس خریداری کرده است که مهم‌ترین آن‌ها zenimax و Bethesda  هستند. اخبار روز تکنولوژی را با جی تک نیوز همراه باشید.

با این وجود به نظر می‌رسد که خرید استودیوهای جدید تمامی ندارد و فیل اسپنسر به دنبال توسعه‌دهنده دیگری است. مایکروسافت معامله با Bethesda  را بدون هیچ سرو صدایی نهایی کرد و هیچ اطلاعات از آن درز پیدا نکرد. به همین خاطر شایعه خرید یک استودیو جدید برای Xbox را نمی‌توان نادیده گرفت.

جز کوردن  Jez Corden  از سایت Windows Central اعلام کرده است که مایکروسافت در کنفرانس خود در E3 2021 از استودیو جدیدی را به طرف‌داران معرفی خواهد کرد. جز کوردن سابقه بسیار خوبی در این زمینه دارد و پیش از این پروژه‌ها مختلفی از xbox را فاش کرد و اکنون او باور دارد که مایکروسافت با خرید این استودیو به چند آی‌پی جدید دسترسی پیدا کرده است.

هیچ رازی نیست که مایکروسافت در جستجوی استودیوهای بیشتری برای خرید، کمک به تقویت سرویس Game Pass خود است و به نظر می‌رسد که قبلاً درگیر یک خرید بزرگ دیگر شده است.

به‌تازگی، یک شخص داخلی که در انجمن XboxEra در حال ارسال پیام است، ادعا کرده است که آنها شایعاتی راجع به خریدهایی شنیده‌اند که امسال علنی خواهد شد آنها حتی تلویحاً گفتند که در همان سطح خرید Bethesda  هستند.

رویداد اپل 2021: اپل 23 شهریور ماه از محصولات جدید خود رونمایی می‌کند
>

خرید استودیو جدید توسط مایکروسافت

 

KingRagnar، یکی از افراد معتبرتر Xbox، برخی از شایعات را به شایعه افزود و گفت که وی در چند ماه گذشته همین موضوع را شنیده است و اعلام خواهد شد یا در اواخر سال ۲۰۲۱ یا ابتدای سال ۲۰۲۲٫

روزنامه‌نگار محترم برد سام که فقط هفته گذشته گفت مایکروسافت با برخی از افراد مشهور در صنعت روبرو می شود ، در مورد این شایعه نیز سوال شد. او فقط با ایموجی صورت پوزخند پاسخ داد که نشان می دهد شایعه مربوط به شنیده های او است.

به طور طبیعی، مکالمه به سمت استودیویی که مایکروسافت امکان خرید آن را دارد تغییر یافته است. یک نظریه مشهور این است که EA است ، که منطقی خواهد بود. این دو شرکت در حال حاضر رابطه نزدیک کاری دارند ، سرویس EA Play از قبل به عنوان بخشی از Xbox Game Pass در دسترس است.

با این حال، برخی اظهار داشته‌اند که EA به مراتب بزرگ‌تر از Bethesda است، بنابراین با ادعاهای خرید Bethesda  که برای مایکروسافت نزدیک به ۶ میلیارد پوند هزینه دارد مطابقت ندارد.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *