0

گوشی Realme flash رونمایی شد!+تصاویر

گوشی Realme flash

در هفته آینده برند realme جدیدترین گوشی هوشمند خود با نام گوشی realme flash را رونمایی خواهد کرد. به گزارش فاندروئید: این در حالی است که این برند قصد دارد ویژگی متمایزی را در بخش مشخصات ارائه دهد. این ویژگی تعیین‌کننده گوشی بعدی Realme نخواهد بود. اما می‌توان حدس زد که این شرکت از فناوری “MagDart” تحت اختیار خود استفاده کند، فناوری که شارژ بی‌سیم مغناطیسی مشابه با MagSafe اپل را در iPhone 12 ارائه می‌دهد.

تلفن همراهRealme Flash

همین‌طور که به رونمایی از گوشی نزدیک می‌شویم، مدیرعامل Realme در یکی از آخرین توییت‌هایش عنوان کرد: فناوری استفاده شده باعث مشود تا ۴۴۰ درصد این گوشی زودتر شارژ شده و درعین‌حال ضخامت کمتری را دارا است. او همین‌طور تمایلی به مقایسه این فناوری با فناوری شرکت اپل را ندارد، در عوض همه را مجبور می‌کنند تصور کنند که فناوری تحت اختیار آنها با شرکت اپل مقایسه می‌شود.

تلفن همراه Realme Flashشارژر جنجالی گوشی Realme flash 

در هفته‌ای که گذشته شاهد انتشار بعضی از اخبار دررابطه‌با اینکه این Realme از دو مدل شارژر بی‌سیم رونمایی کرده است که یکی از آنها با شباهت زیادی در طراحی به شارژر استفاده شده توسط اپل برای آیفون دوازده را دارد. اما مدل دیگر همانطوری که توسط gsm arena ارائه شده کمی بزرگ‌تر و شامل فن داخلی است، احتمالاً این فن گوشی را حین شارژ شدن خنک نگه می‌دارد.

این در حالی است که ما سرعت شارژ این دو شارژر را نمی‌دانیم اما می‌توان فرض کرد نسخه مشابه به اپل دارای حداکثر توان ۱۵ وات است اما بر اساس ادعاهای مدیرعامل این شرکت این شارژر دارای توانی معادل با ۸۰ وات را ارائه می‌دهد.

گوشی مفهومی Infinix Concept Phone 2021 با شارژر 160 عرضه شد.
>

با این اوصاف این سریع‌ترین شارژر بی‌سیم در بین گوشی‌های هوشمند خواهد بود. درحالی‌که توان شارژر وان پلاس ۹ پرو ۵۰ وات است و شارژر شیائومی mi11 ultra دارای توانی معادل با ۶۷ وات است. برخی شایعات حاکی از آن است که شیائومی در آینده نزدیک محدودیت‌ها را بیشتر می‌کند، اما در حال حاضر، ریل تایم قصد دارد توجه‌ها را به خود جلب کند.

سایر مشخصات افشا شده از Realme Flash خبر از استفاده تراشه snap dragon888 soc را می‌دهد. همچنین عنوان شده که این گوشی دارای ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود. ما فقط چند روز با این رویداد فاصله داریم، اما این ما را برای رونمایی اولین رقیب واقعی اندرویدی دارای فناوری شارژر اپل هیجان‌زده می‌کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *