0

گوشی موبایل آیفون ۱۳ در تاریخ ۲۳ شهریور رونمایی می گردد.

گوشی های آیفون 13

گوشی موبایل آیفون ۱۳ محصول سال ۲۰۲۱ کمپانی اپل است. تا رویداد اپل ۲۰۲۱ بسیار هیجان انگیز کمپانی معرفی پرچمدار جدید آن کمتر از چند روز زمان باقی مانده است. شایعات بسیار زیادی در رابطه با  آیفون در چند ماه اخیر از منابع مختلف  منتشر شده است؛ تیم ای فردا نیز در نظر دارد؛ در این مقال بسیاری از مشخصات احتمالی iPhone 13 ، iPhone 13 Pro ، iPhone 13 Pro Max و iPhone 13 mini به را در اختیار کاربران قرار می دهیم.

از نظر شما گوشی آیفون ۱۳ چه شکلیه؟ طراحی نزدیک به آیفون ۱۲ دارد یا خیر؟ آیا طراحی آیفون ۱۳ نامرئی خواهد بود؟

در این نوشتار به طور کامل در رابطه با این محصول جدید تمامی اخبارها و مقالات را پوشش خواهیم داد.

رونمایی از آیفون 13

  • نگاه کوتاه به پرچمداران اپل در سال ۲۰۲۱

مشخصات Iphone 13 mini Iphone 13 Iphone 13 pro Iphone 13 pro Max
سایزنمایشگر ۵٫۴  اینچ ۶٫۱ اینچ ۶٫۱ اینچ ۶٫۷ اینچ
رزولوشن ۲۳۴۰*۱۰۸۰ ۲۵۳۲*۱۱۷۰ ۲۵۳۲*۱۱۷۰ ۲۷۷۸*۱۲۸۴
نرخ تازه سازی تصویر ۶۰ هرتز ۶۰ هرتز ۱۲۰ هرتز ۱۲۰ هرتز
دوربین ۱۲+۱۲ مگاپیکسلی ۱۲+۱۲ مگاپیکسلی ۱۲+۱۲ +۱۲مگاپیکسلی ۱۲+۱۲ +۱۲مگاپیکسلی
دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسلی ۱۲ مگاپیکسلی ۱۲ مگاپیکسلی ۱۲ مگاپیکسلی
چیپست A15 A15 A15 A15
باتری ۲۴۰۶ میلی آمپر ۳۰۹۵ میلی آمپر ۳۰۹۵ میلی آمپر ۴۳۲۵ میلی آمپر
شارژ ۲۵ وات ۲۵ وات ۲۵ وات ۲۵ وات

تاریخ عرضه آیفون ۱۳

 

  • تاریخ رونمایی پرچم داران اپل از گذشته تا امروز
مدل رونمایی عرضه
آیفون ۱۳ ۷ تا ۱۴ سپتامبر سال ۲۰۲۱ ۱۷تا ۲۴ سپتامبر سال ۲۰۲۱
آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو ۱۳ اکتبر ۲۰۲۰ ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰
آیفون ۱۲ مینی و ۱۲پرومکس ۱۳ اکتبر ۲۰۲۰ ۱۳ نوامبر ۲۰۲۰
سری آیفون ۱۱ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹
سری آیفون XS ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸ ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸

وسایل جانبی دیگری را هم در این رویداد معرفی خواهد کرد.

اگر تاریخ عرضه آیفون ۱۳ از الگوی اپل از عرضه های قبلی پیروی کند ، می توانیم این دستگاه را در چهارمین جمعه سپتامبر ۲۰۲۱ در  بازار مشاهده کنیم. به عبارتی تاریخ عرضه این محصول در ۲۴ سپتامبر چند روزی بعد از رونمایی خواهد بود. البته تاریخ رونمایی جهانی این محصول در تاریخ ۱۴ سپتامبر یا همان ۲۳ شهریور می باشد که چشم بسیاری از طرفداران خود را نسبت به این محصول منتظر نگه داشته است.

 شایعات زیادی وجود دارد که اپل در سال ۲۰۲۱ میزبان یک رویداد مجازی دیگر خواهد بود ، نه یک راه اندازی فیزیکی برای آیفون ۱۳٫ این احتمالاً برای شما تغییر چندانی نخواهد داشت ،

شکل آیفون 13

قیمت آیفون ۱۳ 

انتظار قیمتی مشابه با آیفون ۱۲ را دارید؟ برخی از مقالات خبر می دهد که این شرکت در نظر دارد در محصول جدید خود افزایش قیمت زیادی نداشته باشد.

بسیاری از اخبارهای منتشر شده در این راستا، خبر می دهد این کمپانی قیمت پرچم دار سال ۲۰۲۱ خود را درمحدوده قیمت آیفون ۱۳ نگه می دارد؛  که مدل های آینده هزینه ای مشابه با محدوده آیفون ۱۲ خواهند داشت

علاوه بر این ، که یکی از تامین کنندگان قطعات اپل را با افزایش قیمت در اختیار این کمپانی قرار خواهد داد که این موضوع نیز باعث افزایش قیمت این محصول خواهد شد.

آمریکایی‌ها به آیفون 13 علاقه‌ای ندارند!
>

ظاهراً انتظار می رود،  قیمت آیفون ۱۳ شبیه به سری آیفون ۱۲ باشد ، اما چند تفاوت اساسی باعث افزایش قیمت پرچم دار سال ۲۰۲۱ خواهد شد.

نام محصول پرچمدار ۲۰۲۱ کمپانی اپل چه خواهد بود؟

شایعات اولیه در مورد آیفون پاییز امسال از آیفون ۱۳ به عنوان نام مدل بعدی استفاده می کنند ، زیرا اپل سال گذشته از آیفون ۱۱ به آیفون ۱۲ رسید. البته تعدادی از اخبار نیز خبر از رونمایی محصول جدید این کمپانی با نام آیفون ۱۲s اشاره دارد.

بر اساس تجربه این موضوع را متوجه شده ایم اگر مدل “s” در آیفون ها مشاهده شود؛ عموماً دلالت بر این موضوع دارد که این تلفن دارای مشترکات زیادی با نسخه سال گذشته خود خواهد بود . نمونه های سری s،  جز چند پیشرفت کلیدی مابقی تکرار و وام گرفته از سری قبل هستند؛ اما برای این محصول ما شاهد تغییرات خاصی خواهیم بود. بنظر شما نام محصول آینده اپل چه خواهد بود؟ آیفون ۱۲s یا iPhone 13  باید منتظر روز رونمایی باشیم.

طراحی گوشی موبایل آیفون ۱۳

انتظار می رود تغییرات کمی نسبت به آیفون ۱۲ مشاهده خواهیم کرد ، اما به نظر می رسد که این شرکت طراحی آیفون ۱۳ دوربین عقب را تغییر خواهد داد. ظاهراً روی دو گوشی ارزان تر، آرایش لنز مورب خواهد داشت ، اما به نظر می رسد طراحی آن تا حد زیادی شبیه به گوشی های سال گذشته باشد ، البته با بریدگی کمی کوچکتر  نسبت به پرچم دار سال ۲۰۲۰ کمپانی اپل به بازار می آید.

  • تغییرات ناچ گوشی موبایل آیفون ۱۳

یکی ازاخبارها نشان می دهد که ممکن است این شرکت بالاخره آماده معرفی اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش باشد. بسیاری از بهترین تلفن های Android دارای این فناوری هستند و اخبار حاکی از آن است؛  اپل آماده می باشد تا از این روش پیروی کند. در حقیقت ، ما در حال حاضر چندین بار صحبت از اسکنر روی صفحه را شنیده ایم ، ظاهرا اپل علاوه بر Face ID آن را نیز در نظر گرفته است.

آیا این تغییرات را در آیفون ۱۳ می بینیم؟ یا باید منتظر تغییرات در آیفون ۱۴ باشیم؟

در رابطه با طراحی این محصول، سنسور Face IDبا تغییراتی روبرو خواهد بود. این بریدگی کوچکتر از حالت قبلی خود نیز می باشد.

  • طراحی آیفون ۱۳ پرو و ​​پرو مکس

طراحی آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس نسبت به نمونه قبلی خود از یک بریدگی کوچکتر و لنزهای دوربین بزرگتر بهره می برد.

با این حال ، طراحی و حتی اندازه در غیر این صورت کم و بیش مشابه iPhone 12 Pro Max است. ما همچنین طراحی مشابهی را در رندرهای غیر رسمی iPhone 13 Pro مشاهده کرده ایم که ظاهراً بر اساس “نسخه نهایی” گوشی طراحی شده است. اینها شامل یک برآمدگی بزرگتر و صاف تر از آیفون ۱۲ پرو ، بعلاوه سنسورهای دوربین بزرگتر ، یک بریدگی کوچکتر و قاب فولادی ضد زنگ ظاهراً کمتر مستعد ماندن اثر انگشت بر روی محصول را در سری جدید مشاهده خواهیم کرد.

بررسی گوشی آیفون 12 اپل بهترین آیفون تا سال 2020
>

زیبایی رنگ ها در گوشی موبایل آیفون ۱۳

اپل ممکن است برخی از سایه های جدید را با سری آیفون ۱۳ عرضه کند و دو نسخه شایع شده صورتی و نارنجی نیز در ترکیب رنگی محصولات جدید خواهد بود. . در کنار آن ها ، ما انتظار داریم سایه های مشابه نسل گذشته مانند بنفش ، سیاه و سفید را نیز در سری آیفون ۱۳ داشته باشیم.

رابط کاربری آیفون 13

صفحه نمایش در گوشی آیفون ۱۳

انتظار داریم اندازه صفحه نمایش و وضوح صفحه نمایش در طیف وسیعی از محصولات آیفون ۱۳ ثابت بماند ، اما شایعه شده که هر دو آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز را برای کاربران در دسترس قرار خواهند گرفت. این بدان معناست که تصویر روی این صفحه ها از iPhone های قبلی با سرعت بهتر و تجربه ای خاص خواهد بود.

چه اندازه هایی باید برای خانواده موبایل آیفون ۱۳ انتظار داشته باشید؟ همانند مدلهای سال گذشته ، بر اساس شایعات ، به معنای آیفون ۱۳ مینی ۵٫۴ اینچی ، آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو ۶٫۱ اینچی و آیفون ۱۳ پرو مکس ۶٫۷ اینچی به بازار می آید.

دوربین  گوشی پرچم دار موبایل آیفون ۱۳

ما در مورد دوربین های iPhone 13 بسیار شنیده ایم ، با گزارش هایی مبنی بر اینکه iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max یک لنز فوق عریض جدید با ۶ عنصر ارائه می دهند. مدل های فعلی آیفون ۱۲ پرو دارای یک لنز ۵ عنصری با زاویه فوق عریض هستند. هرچه عناصر بیشتری در یک لنز وجود داشته باشد ، به طور معمول کیفیت تصویر بهتر را به همراه خواهد داشت.

البته شایعات نشان می دهد؛  دوربین فوق عریض در سری آیفون ۱۳ پرو برای اولین بار فوکوس خودکار را ارائه می دهد.

تصاویر لورفته نشان می دهد؛  آیفون ۱۳ پرو مکس که توسط Unbox Therapy نشان داده شده است دارای ماژول دوربین با لنزهای بزرگتر است. این امر باعث می شود تا نور بیشتری برای بهبود عکس ها در تنظیمات کم نور ایجاد شود.

گوشی آیفون 13

دوربین آیفون ۱۳ پرو

این با گزارشات دیگر ادعا می شود که دوربین گوشی موبایل آیفون ۱۳ پیشرفت سخت افزاری بزرگی خواهد داشت. سنسورهای بزرگتر به معنای پیکسل های بزرگتر برای افزایش نور است که باید عکس های با کیفیت تری تولید کند. متأسفانه ، مشخص نیست که کدام سری قبلی  iPhone 13 از این سنسورها استفاده می کند ، اگرچه iPhone 12 Pro Max هنگام معرفی در پاییز دارای سنسور بزرگتری باشد.

آیفون ۱۳ پرو و ​​۱۳ پرو مکس هر دو دارای دیافراگم بزرگتری در دوربین های فوق عریض خود خواهند بود. هر دو گوشی دارای دیافراگم f/1.8 هستند ، در مقایسه با f/2.4 در آیفون  ۱۲، کیفیت بهترین را به همراه خواهد داشت.  در کنار لنز شش عنصری ، شاهد نور بیشتری از طریق دوربین خواهیم بود . که این دسترسی کیفیت تصویر را بهبود خواهد بخشید.

انتظار می رود که همه مدل های آیفون ۱۳ دارای تثبیت کننده تغییر سنسور باشند ، این ویژگی در حال حاضر تنها در iPhone 12 Pro Max موجود است. این یک پیشرفت نسبت به تثبیت کننده تصویر نوری است و باید در بین سایر مزایا باعث کیفیت و وضوح بسیار خوبی در تصاویر شود.

برنامه های اپ‌ استور جعلی، اپل در تلاش برای حذف آنها
>

سخت افزار و عملکرد گوشی موبایل آیفون ۱۳ چگونه است؟

 چیپست A15 با اینترنت ۵G به احتمال زیاد هریک از این گوشی ها را تغذیه می کند ، اگرچه گزارش های فعلی نشان می دهد که این افزایش قدرت زیادی را به همراه نخواهد داشت. همچنین بسیار شایعه شده است که اپل ممکن است برای اولین بار در سال ۲۰۲۱ یک آیفون ۱ ترابایتی به بازار عرضه کند ، بنابراین این امکان را برای بزرگترین اندازه های آیفون تا کنون فراهم می کند.

عملکرد باید به طور معمول هر سال افزایش یابد ، اما ما شنیده ایم که خنک کننده پیشرفته محفظه بخار در iPhone 13  برای خنک شدن پردازنده دستگاه در نظر گرفته شده است.

ما همچنین شنیده ایم که چیپست A15 که انتظار می رود طیف گوشی آیفون ۱۳ را تامین کند وارد تولید انبوه شده است. شایعه جالب دیگری که از یک منبع قوی ارائه شده است نشان می دهد که مدل های آیفون ۱۳ به شبکه های ماهواره ای متصل می شوند تا دستگاه ها را در مواقعی که سیگنال تلفن یا Wi-Fi در دسترس نیست ، متصل نگه دارند. با استفاده از فناوری های بی سیم ، به این نتیجه رسیده ایم که آیفون ۱۳ برای اتصال سریعتر به وب و ابر ، اتصال Wi-Fi 6E را ارائه می دهد.

باتری گوشی آیفون 13

قدرت باتری گوشی موبایل آیفون ۱۳

 اگر بزرگترین نشت باتری گوشی  آیفون ۱۳ درست باشد ، می توانید انتظار داشته باشید که یک باتری بزرگتر در گوشی های ۲۰۲۱ وجود داشته باشد. انتظار می رود این مدل ها به طور قابل توجهی بزرگتر باشند ، زیرا انتظار می رود که آیفون ۱۳ دارای یک سلول ۳۰۹۵ میلی آمپر ساعتی در مقایسه با آیفون ۱۲ با ۲٫۸۰۵ میلی آمپر ساعت باشد. این به چه معنا خواهد بود؟ انتظار داشته باشید که iPhone 13 دوام بیشتری نسبت به iPhone های قبلی شما نشان دهد.

کاربران این برند همیشه از باتری های ضعیف این خانواده احساس ناخوشایند تجربه کرده بودند که در این سری بهبودهایی را مشاهده کردیم .

گوشی آیفون ۱۳ کی ایران می آید؟ بعد از رونمایی این محصول در ۲۳ شهریور زمان کوتاهی تا عرضه جهانی این شرکت باقی می ماند. فروشگاه ای فردا در نظر دارد به محض امکان سفارش جز اولین شرکت هایی باشد که پرچم دار جدید اپل در سال ۲۰۲۱ را به بازار عرضه کند.

گوشی موبایل آیفون ۱۳ با داشتن باتری قدرتمند، سخت افزار قوی، دوربین هایی با طراحی زیبا و عملکرد منحصربفرد، حافظه ذخیره سازی بسیار بالا، طراحی زیبا و استفاده از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز این محصول را در سطر اول بهترین های گوشی موبایل قرار می دهد.

انتظار شما از سری جدید اپل چیست؟ از نظر شما طراحی و مشخصات این محصول زیبنده این کمپانی خواهد بود؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *