0

بررسی گلکسی زد فلیپ ۳ سامسونگ

Galaxy Z Flip

در این مقاله به بررسی گلکسی زد فلیپ ۳ می پردازیم و به شما می‌گوییم که نسخه‌های نرم‌افزاری فعلی برای این دستگاه چیست و همچنین هنگامی که به‌روزرسانی‌های جدید در حال راه‌اندازی است،در سایت جی تیک نیوز به شما اطلاع می‌دهیم.

  • نسخه پایدار فعلی: Android 11

  • چه زمانی Galaxy Z Flip اندروید ۱۲ را دریافت می‌کند؟ دسامبر/ژانویه ۲۰۲۱ (برآورد)

بررسی گلکسی زد فلیپ ۳

آخرین بررسی گلکسی زد فلیپ ۳ گلکسی زد فلیپ ۳

۳۱ آگوست ۲۰۲۱: سامسونگ در حال به‌روزرسانی دیگری برای Galaxy Z Flip است، درست قبل از شروع ماه سپتامبر. این به‌روزرسانی، با شماره سیستم‌عامل F700FXXU8EUH5 ، به‌روزرسانی پیش‌بینی One UI 3.1.1 را با خود به همراه دارد.

نسخه جدید رابط کاربری شامل پنل حالت Flex (که برنامه‌ها را مجبور می‌کند تا متناسب با صفحه‌نمایش‌های تاشده تنظیم شوند) و پشتیبانی Drag and Split (که به طور مؤثر صفحه‌نمایش‌های تا شده را به دو صفحه تقسیم می‌کند). وصله امنیتی سپتامبر ۲۰۲۱ اندروید نیز با این به‌روزرسانی جمع شده است.

با ویژگی Flex Mode Panel، می‌توانید برنامه‌ها را مجبور به پشتیبانی از Flex Mode کنید، حتی اگر به طور پیش‌فرض از آن پشتیبانی نمی‌کنند. می‌توانید این کار را با روشن‌کردن Flex Mode Panel در بخش “Labs” در Galaxy Z Flip و سپس فعال‌کردن آن برای برنامه‌های دلخواه انجام دهید. ویژگی Drag & Split به شما امکان می‌دهد لینک‌ها را در نیمه دیگر صفحه تاشو باز کنید. این ویژگی روی سامسونگ اینترنت، یادداشت‌های سامسونگ، فایل‌های من، پیام‌ها، MS Office ، OneNote و OneDrive کار می‌کند.

به گفته SamMobile، این به‌روزرسانی در حال حاضر در مدل‌های اروپایی قرار دارد، بنابراین انتظار داشته باشید که این وصله در روزهای آینده به بازارهای بیشتری وارد شود. با ضربه‌زدن روی تنظیمات> به‌روزرسانی نرم‌افزار، می‌توانید به طور دستی به‌روزرسانی را بررسی کنید.

بررسی لپ‌تاپ سامسونگ گلکسی بوک پرو ۳۶۰: براق، ممتاز، عمر باتری عالی
>

بررسی گلکسی زد فلیپ ۳ سامسونگ و به روزرسانی قبلی آن

  • ۵ آگوست ۲۰۲۱: یک به‌روزرسانی به‌روزرسانی امنیتی ماه اوت و موارد دیگر را به تلفن تلنگر سامسونگ آورد.
  • ۲۸ مه ۲۰۲۱: وصله‌ای که به‌روزرسانی امنیتی ژوئن را ارائه می‌دهد، در اواخر ماه مه منتشر شد. در SamMobile، نسخه Firmware نسخه F707BXXS3DUE1 بسته‌بندی‌شده است.
  • ۱۵ آوریل ۲۰۲۱: مدل ۴G در اواسط ماه شروع به دریافت به‌روزرسانی با وصله امنیتی آوریل کرد. این به‌روزرسانی همچنین در نسخه‌های ۵G در اواخر آوریل وارد شد.
  • ۱۷ فوریه ۲۰۲۱: هنگامی که سامسونگ از دردسترس‌بودن One UI 3.1 برای Galaxy Z Flip (و تعداد زیادی گوشی دیگر) خبر داد، یک به‌روزرسانی بزرگ رخ داد. این یک حالت بهبودیافته Single Take ، ابزار پاک‌کننده شی، ضبط چند میکروفونی و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد.
  • دسامبر ۲۰۲۰: هر دو مدل Galaxy Z Flip 4G و ۵G به‌روزرسانی One UI 3.0 را در پایان سال گذشته دریافت کردند. به‌روزرسانی مبتنی بر اندروید ۱۱ افزونه‌های معمول اندروید ۱۱ و همچنین اکثر ویژگی‌های مورد انتظار سامسونگ را در زمینه تبلیغات ارائه می‌دهد. همچنین وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۰ را نیز آورد.
  • ۲۲ آگوست ۲۰۲۰: به‌روزرسانی One UI 2.5 برای Galaxy Z Flip 4G عرضه شد. این تعداد زیادی گزینه ضبط ویدئو، امکان درخواست رمز عبور Wi-Fi از مخاطب و چند ترفند دیگر را به ارمغان آورد. ما همچنین به‌روزرسانی امنیتی آگوست ۲۰۲۰ را دریافت کردیم.
  • ۱۵ فوریه ۲۰۲۰: دقیقاً یک هفته پس از عرضه، سامسونگ Galaxy Z Flip 4G اولین به‌روزرسانی نرم‌افزاری خود را دریافت کرد. به گفته SamMobile ، به‌روزرسانی نرم‌افزار Galaxy Z Flip 4G حالت Single Take را به دوربین آورد. این ویژگی قرار بود در تلفن خارج از جعبه موجود باشد، اما به نظر می‌رسد که سامسونگ عجله‌ای برای بیرون آوردن گوشی از درب داشته است. این به‌روزرسانی همچنین وصله امنیتی فوریه ۲۰۲۰ را نیز به همراه داشت.
دوربین گوشی زدفولد۳ نگاهی به صفحه‌نمایشی خاص
>

در نظرات به ما اطلاع دهید که کدام به‌روزرسانی Galaxy Z Flip را دوست دارید.

نتیجه گیری: در این مقاله به بررسی گلکسی زد فلیپ ۳  و آخرین تغییرات به روز رسانی آن پرداختیم و تغییرات اعمال شده در آخرین به روزرسانی گلکسی زد فلیپ ۳ را برای شما توضیح دادیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *