0

آمازون اینترنت شما را به زودی با دیگران به اشتراک می گذارد

آمازون اینترنت

Side walk آمازون اینترنت شما را با دیگران به اشتراک می‌گذارد مگر اینکه انصراف دهید. هیچ تصوری از نحوه انصراف ندارید؟ نگران نباشید همه موارد را در زیر توضیح می‌دهیم.

  • Sidewalk آمازون ماه آینده به طور مستقیم در سراسر ایالات متحده آغاز می‌شود

  • خدمات اشتراکی اینترنت با استفاده از منابع گسترده از دستگاه های آمازون اینترنت برای ایجاد یک شبکه مش رایگان استفاده می‌کند

  • دستگاه‌های پشتیبانی شده آمازون به طور خودکار بخشی از سرویس را تشکیل می‌دهند مگر اینکه کاربران از ثبت نام خود انصراف دهند.

به گزارش androidauthority، برنامه شبکه مشبک انبوه شرکت‌، هفته آینده در سراسر ایالات متحده روشن می‌شود. اما‌، اگر صاحب دستگاه آمازون هستید و نمی‌خواهید در آن عضو شوید‌، فقط چند روز دیگر فرصت دارید انصراف دهید.

دستگاه‌های آمازون اینترنت به طور خودکار در این برنامه ثبت نام می‌کنند مگر اینکه کاربران به صراحت برای برداشت از منوی تنظیمات خود دیدن کنند. اینها شامل دستگاه‌های سری الکسا‌، خط echo، خانواده Ring و سایر تجهیزات خانه هوشمند است.

Sidewalk از این دستگاه ها به عنوان گره هایی استفاده می‌کند که سنگ بنای شبکه مش مشکی آمازون را تشکیل می‌دهند. این سرویس از اتصالات بلوتوث و سایر باندهای طیف با سرعت شبکه محدود به ۸۰ کیلوبیت بر ثانیه بهره می‌برد. سقف داده ۵۰۰ مگابایت در ماه نیز استاندارد است.

آمازون اینترنت

برنامه آمازون برای Sidewalk

طراحی بزرگ آمازون اینترنت برای Sidewalk ساده است. این سرویس رایگان به این شرکت اجازه می‌دهد تا به راحتی پوشش و اتصال دستگاه های خانه هوشمند را فراتر از یک شبکه Wi-Fi گسترش دهد.  “به عنوان مثال‌، اگر دستگاه Echo شما اتصال Wi-Fi خود را قطع کند‌، Sidewalk می‌تواند اتصال مجدد به روتر شما را ساده کند‌. ” برای دستگاه های زنگ انتخاب شده ، می‌توانید هشدارهای حرکتی را از Ring Security Cams خود دریافت کنید، و حتی اگر دستگاه‌های شما اتصال Wi-Fi خود را از دست بدهند‌، پشتیبانی مشتری همچنان می‌تواند مشکلات را برطرف کند‌. ”

قابلیت spatial audio از ایرپاد پرو و ایرپاد مکس پشتیبانی می‌کند
>

در حالی که آمازون اینترنت اسنادی (h / t Ars Technica) را در مورد نحوه استفاده از این سرویس‌، رمزگذاری استفاده شده و حریم خصوصی کاربر ارائه می‌دهد‌، اما به احتمال زیاد بسیاری از کاربران از این مفهوم خیلی هیجان زده نشده‌اند. برخی ممکن است آن را مفید بدانند. کسانی که نمی‌خواهند شرکت کنند باید از فهرست تنظیمات برنامه الکسا دیدن کنند.

 

چگونه از Sidewalk آمازون انصراف دهیم

خوشبختانه‌، برای انصراف از Sidewalk آمازون بسیار ساده است. برای انجام این کار مراحل زیر را انجام دهید‌:

به دستگاه الکسا در دستگاه خود بروید‌.

More را باز کرده و Settings را بزنید‌.

Account Settings را انتخاب کنید

Sidewalk آمازون را انتخاب کنید.

Amazon Sidekick را خاموش کنید.

Sidewalk از ۸ ژوئن در سراسر ایالات متحده به طور مستقیم آغاز می‌شود. آمازون هنوز برنامه در دسترس بودن برای مناطق دیگر را منتشر نکرده است.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *