0

توقف گوشی گلکسی اس ۲۱ اف ای

گوشی گلکسی اس 21 اف ای

به گزارش جدیدترین اخبار، گوشی گلکسی اس ۲۱ اف ای احتمال این را دارد که به دلیل کمبود تراشه به حالت معلق درآید و امسال تولید نشود.اخبارتکنولوژی را با جی تک نیوز همراه باشید.

چندین وقت است که کاربران سامسونگ در انتظار تولید و معرفی گلکسی‌اس ۲۱ اف ای هستند. حال گزارشاتی از این شرکت کره‌ای وجود دارد که احتمال می‌رود به دلیل کمبود تراشه با خطر جدی روبه‌رو شود و امسال این تلفن همراه به مرحلهٔ خط تولید نرسد.

خط تولیدگوشی گلکسی اس ۲۱ اف ای

به گزارش سایت ETNews سامسونگ ظاهراً روز جمعه، ۲۱ خردادماه به شرکا تأمین‌کننده اطلاع داده‌اند که خط تولید گلکسی‌اس ۲۱ اف ای به حالت تعلیق درآمده است و سفارش انواع قطعات موردنیاز را لغو کرده است. طبق گزارشات و ادعاهای شرکا، این تصمیمات به معنی متوقف شدن خط تولید گلکسی S21FE است.گوشی گلکسی اس 21 اف ای

قضیه توقیف گوشی هوشمند سامسونگ بحثی نیست که بتوان از آن به‌راحتی عبور کرد و طبق گزارشات این احتمال را دارد که تولید آن با دیرکردی طولانی مواجه شود، لازم به ذکر است که کوالکام در گزارشاتی گفته بود که کمبود تراشه احتمال این را دارد که تا اواخر سال ۲۰۲۱ ادامه داشته باشد، اینتل نیز گفته است که کمبود تراشه ممکن است تا چند سال ادامه داشته باشد، برای شفافیت بیشتر این موضوع وب‌سایت Android Authority به سراغ شرکت کره‌ای رفته تا دربارهٔ به تعلیق افتادن موبایل گلکسی S21FE بحث و گفتگویی را انجام دهد.

 

به گزارش سایت Android Authority ، سامسونگ در بارهٔ شایعات موجود و گمانه‌زنی‌های مطرح شده اظهارنظر نمی‌کند، سامسونگ در پاسخی به بلومبرگ گفته است که تصمیم دررابطه‌با گوشی آینده گرفته نشده است و اکنون نمی‌توانیم درباره جزئیات محصولی گفتگو کنیم که هنوز ارائه نشده است؛ همچنین به تعلیق درآمدن گوشی گلکسی S21FE هنوز مشخص نیست.

رندرهایی از گوشی هوشمند موتو جی۱۰۰ موتورولا فاش شد
>

با منتشر شدن چنین گزارشاتی، سامسونگ هنوز چیزی را تایید و یا رد نکرده است، دلیل حذف شدن مقاله سایت ETNews هنوز مشخص نیست اما اطلاعیه مذکور که برای بلومبرگ صادر شده است بدون شک بحث زیادی دارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *