0

نسخه آلفای بازی Elite Dangerous:Odyssey در تاریخ ۲۹ مارچ عرضه می‌شود

بازی Elite Dangerous:Odyssey

نسخه آلفای بازی Elite Dangerous:Odyssey در تاریخ ۲۹ مارچ برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

فرماندهان، آماده باشید. استودیوی فرانتیر دولوپمنتز(frontier developments) به تازگی اعلام کرده است که نسخه آلفای بازی Elite Dangerous:Odyssey برای رایانه های شخصی در تاریخ ۲۹ مارچ منتشر خواهد شد. پس کمربند خود را بسته و آماده فرود باشید، البته اگر تاکنون این کار را انجام نداده اید.

آخرین نسخه توسعه داده شده از این عنوان محبوب شبیه ساز فضانوردی همراه با تعداد زیادی از ویژگی ها، ماموریت ها و قابلیت های شخصی سازی برای لذت هرچه تمام تر بازیکنان منتشر خواهد شد و همچنین برای هیجان انگیز تر شدن معارفه بازی Elite Dangerous:Odyssey، استودیوی فرانتیر برای طرفداران، پیش نمایشی از بازی را منتشر کرد که در آن سه فرمانده برای یورش بردن به یک ایستگاه نظامی تشکیل تیم میدهند.

بر اساس سخنان توسعه دهندگان استودیوی فرانتیر، هر سه فرمانده ای که در پیش نمایش بازی دیده شدند به طور ویژه با آیتم هایی مجهز شده اند که بازیکنان میتوانند در بازی آنها را پیدا کنند.

 

بازی Elite Dangerous:Odyssey

لازم به ذکر است که هرکدام از تجهیزات آنان بر هدف خاصی تمرکز دارند، برای مثال برخی بر قابلیت مخفی شدن، برخی برای سرکوب دشمنان و برخی از آنان نیز برای هک کردن به کار میروند. استودیو فرانتیر این نکته را عنوان میکند که پسوند Odyssey صرفا یک افزودنی برای عنوان Elite Dangerous نیست بلکه هدف از آوردن این پسوند، تقویت جهان پر زرق و برقی است که بازی قبلا به وجود آورده است تا تجربه شخصی بیشتری را برای تمامی فرماندهان ایجاد کند تا بتوانند از این عنوان لذت ببرند.

بازی Horizon Zero Dawn برای PS5 و PS4 رایگان شد
>

بازی Elite Dangerous:Odyssey

این عنوان قرار است در اواخر بهار سال ۲۰۲۱ برای رایانه های شخصی منتشر شود، اما پیش فروش این عنوان برای رایانه های شخصی و همچنین ثبت نام برای نسخه آلفا، در فروشگاه استیم(steam)، فروشگاه اپیک گیمز استور(epic games store) و همچنین فروشگاه استودیو فرانتیر(frontier store) هم اکنون برای کاربران در دسترس میباشد. البته بازیکنانی که از ps4 و xbox استفاده میکنند، متاسفانه باید تا فصل پاییز برای این عنوان صبر کنند.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *