0

به روز رسانی بازی The Division 2

بروز رسانی جدید بازی The Division 2

نسخه جدید بازی The Division 2 اواخر سال 2021 منتشر خواهد شد.

نسخه جدید بازی حاوی حالت ها و تغییرات جدید است، اما مدتی در این بازی وجود ندارد. در ماه فوریه Ubisoft همه را غافلگیر کرد و گفت، نسخه جدید بازی The Division 2 منتشر خواهد شد.

به روزرسانی عنوان 12 در دسامبر سال 2020 منتشر شد و برنامه ریزی شده بود که این نسخه آخر بازی باشد اما تقاضا‌های زیادی برای ادامه کار این بازی وجود داشت. در نتیجه Ubisoft گفت: ممنون از همراهی و حمایت شما. ما درحال حاضر روی گسترش این بازی در سال 2021 کار خواهیم کرد.

امروز اطلاعات بیشتری درمورد آنچه که در پشت صحنه اتفاق افتاده است، به ما نشان داد که آیا Yannick Banchereau و Adrian Trasca به عنوان تهیه کننده و مدیر خلاقیت با Ubisoft در تولید محتوای جدید که پشتیبانی آن توسط توسعه دهندگان در بخارست است، همکاری خواهند داشت یا خیر. به روزرسانی بعدی شامل حالت‌های جدید و راه‌های مختلف پیشرفت بازیکن در بازی و تاکید بر تنوع ساخت است.

گیم پلی بازی The Division 2

متاسفانه این‌ها تنها خبرهای خوب هستند زیرا که بازی هنوز در مراحل اولیه ساخت است و انتظار نمی‌رود که تا اواخر سال 2021 منتشر شود. در این بین بازی The Division 2 فصلی که قبلا اجرا شده بود را بازمی‌گرداند تا به بازیکنانی که برای اولین بار فرصت را از دست داده‌اند، فرصتی دوباره برای کسب پاداش و جمع آوری کالاها می‌دهد.

همچنین Ubisoft اعلام کرده است که ما علاوه بر اجرای دوباره فصل ها، پشتیبانی از بازی جدید با لباس های جدیدتر و برخی عناوین جزئی که مربوط به سلامت بازی است در به روزرسانی ها قرار داده‌ایم.

بازی Art Of Rally تابستان امسال به Xbox و Game Pass می آید
>

یک تغییر بزرگ برای طرفداران این بازی این است که Hamish Bode میزبان قدیمی جریانات بازی به موقعیت جدیدی به عنوان مدیر ارتباطات در استکهلم منتقل می‌شود.

او در این باره در توییتر خود نوشت: این تغییر بسیار هیجان انگیز است و همین طور تلخ و شیرین. او همچنین اضافه کرد که به عنوان یک عضو انجمن به مراقبت از بازی The Division 2 ادامه می‌دهد.

بازی The Division 2 تریلر

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *