0

کاربران توییتر از قطعی گسترده‌ی این شبکه اجتماعی خبر دادند

کاربران توییتر

کاربران توییتر روز جمعه خبر از قطعی گسترده‌ی این شبکه‌ی اجتماعی دادند. در این مقاله با جی تک نیوز همراه باشید.

گزارش‌ها هاکی از این است که هزاران نفر از مردم در مشاهده و ارسال توییت دچار مشکل شده‌اند. کاربران توییتر در سایت توییتر با پیام خطای (مشکلی پیش آمد. دوباره امتحان کنید) و در اپلیکیشن توییتر با پیام (توییت ها در حال حاضر بارگیری نمی‌شوند) مواجه شده‌اند.

 

کاربران توییتر

گزارش‌های کاربران توییتر از قطعی‌ها

تیم پشتیبانی توییتر در پیامی که در ساعت ۵:۵۱ بعدازظهر ارسال شد اعلام کرد که (ممکن است توییت ها برای برخی از شما بارگیری نشوند. ما در حال رفع مشکل هستیم و شما به‌زودی به جدول زمانی بازخواهید گشت)

طبق آمار و اطلاعات سایت ردیابی DownDetector.com، گزارش‌های کاربران در مورد مشکلات موجود در توییتر دقیقاً قبل از ساعت ۵ عصر افزایش‌یافته و بیش از ۵۰٫۰۰۰ نفر از ساعت ۵:۳ بعدازظهر مشکلات را گزارش کرده بودند. طبق گفته سایت DownDetector، گزارش‌ها تا ساعت ۵:۱۴ بعدازظهر به بیش از ۸۱٫۰۰۰رسیده است. ظاهراً که این مسائل عمدتاً بر نیمه شرقی ایالات‌متحده تأثیر می‌گذارد و موج شکایت‌ها تا ساعت ۶ بعدازظهر فروکش کرده بود.

در طول این اختلال، نمایه‌های توییتر هنوز در برنامه قابل‌دسترسی بودند پست‌های پنهان‌شده در برنامه قابل‌مشاهده بودند، ولی کاربران نمی‌توانستند این پست‌ها را لایک کرده و یا دوباره توییت کنند یا درباره آن‌ها نظر دهند.

در اکتبر سال ۲۰۲۰، توییتر با مشکلات فنی روبرو شد که بیش از دو ساعت طول کشید و این شرکت علت این مشکلات را (تغییر سهوی دستگاه‌ها) دانست. این قطع دسترسی، کاربران توییتر را در سراسر ایالات‌متحده، اروپا و سایر نقاط جهان تحت تأثیر قرار داد.

با اپلیکیشن سیگنال چت‌های خود را به گوشی جدید منتقل کنید
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *