0

توییتر امکان بارگذاری تصویر ۴K را فراهم کرد

توییتر

توییتر در حال ایجاد یک به ‌روزرسانی روی برنامه‌ی خود برای سیستم‌عامل‌های iOS و Android خود است که امکان بارگذاری تصاویر باکیفیت بالاتر را فراهم می‌کند. برای فعال‌سازی این قابلیت در ادامه با جی تک نیوز همراه باشید

در حال حاضر این اپلیکیشن در هر دو سیستم‌ عامل قابلیت بارگذاری تصاویر ۴K را دارد. قبل از این به روزرسانی بارگذاری تصاویر در حد ۲K (۲۰۴۸×۲۰۴۸ پیکسل) بود.

فعال‌سازی قابلیت جدید توییتر

برای فعال کردن این قابلیت ابتدا وارد  تنظیمات Setting گوشی خود شوید بعد وارد قسمت حریم خصوصی «privacy > Data usage > High-quality images uploads» شده و در قسمت استفاده از داده وارد بخش بارگذاری تصاویر باکیفیت بالا شوید و آن را روی داده تلفن همراه و Wi-Fi قرار دهید. بعد از انجام این کارهای کیفیت عکس‌ها بالا می‌رود و در نتیجه حجم و زمان بارگذاری نیز بیشتر می‌شود.

توییتر

این کمپانی همچنین نحوه نمایش تصاویر در تایم لاین را نیز تغییر داده است. قبلاً تصاویر فقط به صورت افقی در توییتر قرار می‌گرفت اما حالا امکان قرار دادن تصویر کامل به‌راحتی امکان‌پذیر است.

توییتر

متأسفانه این اپلیکیشن در حال حاضر هنوز فکری برای کیفیت ویدیوهای خود نکرده است و همچنین توییتر ویدیوهایی باکیفیت بالاتر از ۷۲۰ را فشرده‌سازی می‌کند و بعد منتشر می‌کند.

بروزرسانی جدید واتساپ2021
>
gsmarena برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *