0

زمان رونمایی از آیفون ۱۳ پرو

آیفون 13 پرو

بر اساس گزارش شرکت اپل در رابطه‌ با آیفون ۱۳ پرو، انتظار می‌رود که این گوشی در تاریخ مقرر در ماه سپتامبر(شهریور ماه) عرضه شود. اخبار روز تکنولوژی را با جی تک نیوز همراه باشید.

مشخصات آیفون ۱۳ پرو

طبق گزارش سایت Notebookcheck، تصاویر لو رفته از آیفون ۱۳ پرو اولین تصاویر با وضوح بالا است، این گوشی طراحی متفاوتی نسبت به نسخه های قبلی خواهند داشت، این گوشی به طور قابل توجهی در اندازه و ضخامت گوشی و همچنین در صفحه نمایش در آن وجود دارد.

آیفون 13 پرو

ضخامت و برجستگی دوربین در سری گوشی موبایل آیفون ۱۳ که اپل آن را ارائه میدهد، حدود ۳٫۶۵ میلی متر است، در حالی که در گوشی های آیفون ۱۲ با ۱٫۵ تا ۱٫۷ میلی متر بوده‌اند.

آیفون ۱۳ قرار است با فناوری های جدیدی وارد بازار جهانی شود یکی از فناوری های موجود بهینه سازی باتری در صرفه جویی آن خواهد بود این فناوری دارای اکسید پلی کریستالی و با فناوری LTPOخواهد بود.

آیفون 13 پرو

آیفون ۱۳ پرو قرار است در طرح و رنگهایی از قبیل طلایی، صورتی، سبز، قرمز، سیاه، آبی تیره و زیتونی به علاوه در رنگ مشکی مات یا مش مات برای اولین بار به بازار عرضه خواهد شد که نسبت با رنگ های قبلی این شرکت متفاوت خواهد بود. از ویژگی های دیگر این محصول می‌تواند به Always On Display نام برد با استفاده از این ویژگی شما می‌توانید حالت گوشی را طوری تنظیم کنید که بدون مصرف باتری، اعلان‌ها و مواردی از این قبیل را به شما نمایش دهد.

رونمایی از رنگ بنفش گوشی ایفون 12 و 12 مینی
>

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *