0

بروزرسانی آیپد ios 15

بروزرسانی آیپد

بر اساس گزارش جدید مارک گورمن برای بلومبرگ، اپل در حال ساخت ویژگی‌های اساسی و جدید برای صفحه اصلی و بروزرسانی آیپد به عنوان بخشی از سیستم عامل اصلی بعدی، iOS و iPadOS 15 است. با جی تک نیوز همراه باشید.

این شامل اضافه کردن ابزارک‌ها به صفحه اصلیiPad ، درست مانند ابزارک‌های فعال شده iOS 14 در صفحه اصلی iPhone است. طبق گزارش این بزرگترین تغییر در صفحه اصلی iPad تاکنون است. کاربران آیفون از UI صفحه قفل «به‌روز شده» بهره‌مند می‌شوند.

جزئیات بیشتر درباره صفحه اصلی iPad که دوباره طراحی شده است، فاش نمی‌شود. با این حال، کاربران iPad پیش‌بینی جدیدی برای نرم‌افزار iPad پس از انتشار جدیدترین نسل iPad Pro دارند.

iPad Pro جدید با M1 قدرت پردازشی زیادی دارد اما سیستم‌عامل در زمینه‌های کلیدی مانند چند وظیفه‌ی مهم برنامه محدود است. یک سیستم صفحه اصلی جدید ممکن است کاربران را قادر به استفاده حداکثر از جدیدترین دستگاه‌های اپل کند.

بروزرسانی آیپد

 

ویژگی های بروزرسانی آیپد

ویژگی‌های جدید اعلان‌ها به کاربران امکان می‌دهد تنظیمات هشدار را بسته به فعالیت فعلی تنظیم کنند: مانند رانندگی، کار، خواب یا سایر دسته‌ها. به عنوان مثال، آیفون می‌تواند طوری تنظیم شود که فقط درصورتی که کاربر در محل کار خود نیست، صدا ایجاد کند. یک سیستم پاسخ اتوماتیک هوشمند برای اعلان‏‎‎‏‏‎ها نیز در حال توسعه است.

با توجه به حفظ حریم خصوصی و تمرکز اپل روی امنیت، در این گزارش آمده است که بروزرسانی آیپد دارای هشدارهای جدیدی است یعنی هنگامی که برنامه‌ها به‌طور مخفیانه اطلاعات مربوط به آنها را جمع‌آوری می‌کنند به کاربران می‌گوید.

شایعات درمورد رونمایی از گوشی آیفون flip
>

انتظار می‌رود که اپل از iOS 15 در کنفرانس سالانه WWDC که از ۷ ژوئن آغاز می‌شود، رونمایی کند. گفته می‌شود که این شرکت همچنین در حال کار بر روی ویژگی‌های جدید iMessage است که رقابت بیشتری با WhatsApp خواهد داشت، با این حال بلومبرگ این پروژه را همانند توسعه اولیه توصیف می‌کند و ممکن است برای iOS 15 قالب جدید ایجاد نکند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *