0

استفاده از Joy-Con دسته بازی Nintendo به عنوان شاتر

استفاده از Joy-Con

یک کاربر Reddit کشف کرد که Nintendo Switch Joy-Con می‌تواند به عنوان یک شاتر از راه دور عمل کند. هنگامی که از طریق بلوتوث به گوشی تلفن متصل می‌شود، Joy-Con می تواند اعمالی مانند بزرگنمایی و گرفتن عکس را انجام دهد؛ البته از راه دور بودن استفاده از شاتر برای کاربران ممکن است بسته به اینکه از چه برنامه تلفن و دوربینی استفاده می‌کنید متفاوت باشد. با جی تیک نیوز همراه باشید.

دارندگان Samsung Galaxy S21 Ultra با قابلیت‌های ویژه بلوتوثی این گوشی همراه منتظر ورود S Pen Pro برای استفاده از آن در بازی‌های مورد علاقه خود هستند، اما احتیاج به صبر نیست زیرا اگر به دنبال دستگاهی برای استفاده به عنوان شاتر دوربین بلوتوث از راه دور هستید، می‌توانید از این قابلیت شاتر در این دستگاه تلفن استفاده کنید.

اگرچه نینتندو سوییچ بیش از چهار سال است که در بازار موجود است و قدم بعدی ورود نینتندو سوییچ پرو است، اما استفاده از Joy-Con دارای یک ویژگی پنهان در نینتندو سوییچ است؛ نه تنها می توانید دسته بازی Nintendo را از طریق بلوتوث به دستگاه اندرویدی مورد نظر خود متصل کنید، بلکه همانطور که یکی از کاربران Reddit کشف کرد از این موارد می توان به عنوان شاتر دوربین از راه دور نیز استفاده کرد.

Nintendo

 آموزش استفاده از Joy-Con و نحوه اتصال به گوشی

روند اتصال به همان سادگی است که مجموعه ای از Joy-Cons با یک سوئیچ جدید برای اولین بار متصل می‌شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه تنظیمات را در تلفن خود روشن کنید و منوی بلوتوث را باز کنید، یکی از گزینه‌های دسته بازی Nintendo را در حالت اتصال قرار دهید و آن را انتخاب کنید. بعد از اینکه با تلفن شما متصل شد، برنامه دوربین را روشن کنید. از آنجا می توانید از Joy-Con به عنوان یک شاتر از راه دور استفاده کنید و در بعضی موارد با استفاده از دکمه ها حتی روی بزرگنمایی و کوچک کردن سوژه استفاده کنید.

شراکت Netflix و Sony با یک بازی جدید مشترک به بازار می آیند.  
>

این قابلیت با گوشی OnePlus 9 امتحان شده اما کاربردی نداشته است، زیرا تنها دکمه هایی که کار می‌کنند که دکمه صفحه اصلی هستند و بلافاصله به صفحه اصلی برمی‌گردد. با این حال هنگام اتصال Joy-Con در گوشی تلفن Samsung Galaxy Z Fold 2 و بعد از آن باز‌کردن برنامه دوربین سامسونگ این قابلیت فعال است. دکمه های X و Y به ما امکان بزرگنمایی و کوچک نمایی را می دهند.

در حالی که دکمه A به عنوان شاتر عمل می کند. همچنین ممکن است محدودیت هایی در برنامه دوربین مورد استفاده شما وجود داشته باشد؛ به عنوان مثال اگر بخواهید از Joy-Con در Z Fold 2 با یک برنامه دوربین Google به جای دوربین اصلی استفاده کنید، چیزی غیر از اینکه دکمه Home شما را به صفحه اصلی برساند کار دیگری انجام نخواهد شد.

 آموزش اتصال Joy-Con به گوشی

نظر شما در مورد استفاده از Joy-Con برای شات گرفتن چیست؟ با ما به اشتراک بزارید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *